:
 

Вже з 20.09.2019 постійно діючі процедури, засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР), повинні бути впроваджені на всіх українських підприємствах, діяльність яких пов’язана з харчовими продуктами.

Виконання цих вимог є обов’язковим через прийнятий Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Крім того, Законом України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти…» встановлено відповідальність за невиконання обов’язку щодо впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи НАССР, у вигляді штрафу, який для юридичних осіб складатиме 30 мінімальних заробітних плат, для фізичних осіб – 15 та зупинення роботи потужностей.

 З метою інформування та покращення обізнаності операторів ринку харчових продуктів, 18.09.2019 в приміщенні Запорізької обласної філармонії (Концертний зал ім. М. І. Глінки) за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183 відбудеться ІІ-ий BUSINESS FORUM HACCP IN UKRAINE.

 Тематичний напрямок форуму:

Ознайомлення операторів ринку харчових продуктів з вимогами НОВОГО законодавства України, яке зобов'язує всі підприємства харчової галузі впровадити постійно діючу систему управління безпечністю харчових продуктів, засновану на принципах НАССР.

Роз'яснення порядку проведення аудиту та перевірок органами Держпродспоживслужби. Державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти.

Обговорення участі операторів ринку харчових продуктів у формуванні правил поведінки та нормативно-правової бази на ринку харчових продуктів. Обмін думками та досвідом.

Обговорення нюансів щодо впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів, заснованої на принципах НАССР від практиків професійної діяльності.

 Основною аудиторією Форуму є :

Оператори ринку харчової промисловості: борошномельно-круп'яної, цукрової, спиртової, пивоварної, хлібопекарської, кондитерської, молочної, рибної, крохмально-мелясної, лікеро-горілчаної, макаронної, м'ясної, олійно-жирової, виноробної, консервної, соляної, фруктово-овочевої, бакалійної продукції, з виробництва напоїв, соусів, рибопродуктів тощо.

Агропромисловий комплекс: рослинництво, тваринництво, рибальство; холодильне, складське, спеціалізоване транспортне господарство;

Торговельні й інші підприємства й організації, що займаються доведенням кінцевого продукту до споживача, включаючи оптові ринки, роздрібну торгівлю і суспільне харчування.

Оператори ринку, що здійснюють реалізацію, зберігання, перевезення та продаж харчових продуктів.

Сфера індустрії гостинності – HoReCa (громадське харчування та готельне господарство).

Загальноосвітні, професійно-технічні, вищі навчальні заклади та лікувальні заклади, які здійснюють харчування дітей.

 Також до участі у Форумі запрошуємо: рекрутингові та кадрові агентства, підприємства та установи, що здійснюють проектні, архітектурні та дизайнерські послуги, ремонтні роботи, проектування, монтаж та обслуговування систем водопостачання, водовідведення, вентиляції, кондиціонування, електропостачання, газопостачання та освітлення, постачання води, послуги з лабораторного дослідження води, фільтрування для води та їх обслуговування, постачання обладнання для льоду, пару, миючі та дезінфікуючі засоби, прибиральний інвентар, клінінг, лабораторний моніторинг, медичні огляди. Спецодяг. Навчання персоналу. Обладнання та інвентар (наочні інструкції), утилізацію та вивезення відходів, реалізація засобів для боротьби зі шкідниками, контроль шкідників, використання, зберігання і перевезення токсичних сполук і речовин тощо.

 Організаторами форуму є:

- Громадська спілка «Асоціація з інтеграції НАССР»;

- Запорізька обласна державна адміністрація;

- Головне управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області;

- Запорізька міська рада.

Враховуючи вищенаведене, запрошуємо вас взяти безпосередню участь в ІІ-ому BUSINESS FORUM HACCP IN UKRAINE, що відбудеться 18.09.2019 в приміщенні Запорізької обласної філармонії (Концертний зал ім. М. І. Глінки) за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183.

18.09.2019 приміщення Філармонії, м. Запоріжжя

10.00-16.00

9-40-10-10 Збір делегатів форуму для участі в заході

10-10 Відкриття форуму, вітальне слово голови "Асоціації з інтеграції НАССР" Веремеєнко Владислава (модератор заходу)

10-15 Вітальні слова:

Від Запорізької обласної державної адміністрації

Від ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області

10-30-11-25 Про нове харчове законодавство, про реєстрацію потужностей та про програми-передумови системи НАССР - лектори "Асоціації з інтеграції НАССР" 

11-25-11-40 «Застосування методів кольорового кодування в процедурах клінінгу» Експерти корпорації «Біосфера», PRO service

11-40-12-30 Перерва (кава, огляд експозицій, стендів, неформальне спілкування)

12-30-14-00 Далі про програми-передумови системи НАССР. Ефективні методи впровадження.

-Експерти компанії «МДМ» (ТМ «Манорм») 

-Експерти компанії Lindstrom 

Лектори "Асоціації з інтеграції НАССР"

14-00-14-45 Перерва (кава, огляд експозицій, стендів, неформальне спілкування)

14-45-15-50 «Система НАССР, 7 принципів, 12 кроків», перевірки, відповідальність, приклади реальних порушень, що були зафіксовані при перевірках операторів ринку, відповіді на запитання

Лектори "Асоціації з інтеграції НАССР" та Держпродспоживслужби

15-50-16-00 Видача сертифікатів

 

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/…/1bQ2GewPBYWVznkc3bDYkaYnUgVm…/edit#HACCP

Ссилки на реєстрацію: https://docs.google.com/…/1bQ2GewPBYWVznkc3bDYkaYnUgVm…/edit
#HACCP;

https://www.facebook.com/events/3243658242590793/?ti=icl

З питань щодо участі у проведенні Форуму «BUSINESS FORUM HACCP IN UKRAINE» звертатися до:

голови  «Асоціації з інтеграції НАССР»  -  Веремеєнка Владислава тел. (067) 504 54 60

представника «Асоціації з інтеграції НАССР» -  Губяк Сергія тел. (067) 790 64 42

начальника відділу харчової та переробної промисловості Департаменту агропромислового

розвитку облдержадміністрації  -  Антонової Наталї тел. (096) 812 82 93  (050) 581 40 24


Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації                                                     Інна КОЗАЧУХНА