:

Склад дільничних виборчих комісій Пологівського району


Дільнична виборча комісія № 230415

Голова комісіїЄрмак Олександр Петрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Заступник голови комісіїОниськів Людмила Володимирівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Секретар комісіїБорщ Альона Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Члени комісії:

Василенко Микола Іванович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Галаш Володимир Васильович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Горулько Володимир Вікторович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дашко Марина Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дмитренко Наталія Ігорівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Корнієнко Віктор Вікторович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Лєбєдєва Ніна Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Маркітан Світлана Яківна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Нестерець Світлана Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Омельченко Світлана Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Слабишев Віталій Сергійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Шингур Вікторія Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Штефан Людмила Олександрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Щеколда Тетяна Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дільнична виборча комісія № 230416

Голова комісіїШило Валентина Олександрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Заступник голови комісіїКоноваленко Ірина Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Секретар комісіїСтепаненко Іван Васильович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Члени комісії:

Авдієнко Оксана Сергіївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Горова Світлана Олексіївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Дуднікова Олена Олександрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Ковальова Тетяна Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Лось Антоніна Григорівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Олійник Тетяна Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Орловська Анна Степанівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Позднякова Любов Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Пономарець Ольга Петрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Сніжко Антоніна Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Сова Денис Васильович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Срібна Наталія Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Фіногеєва Луїза Олександрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Шило Альона Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Дільнична виборча комісія № 230417

Голова комісіїАсланова Наталія Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Заступник голови комісіїФесенко Людмила Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Секретар комісіїЧервоненко Ліна Костянтинівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Члени комісії:

Боговин Наталія Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Ветушко Наталія Володимирівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Галич Наталія Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Говорова Світлана Валентинівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Дмитришина Тетяна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Жигрова Вікторія Федорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Жуковін Петро Петрович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Ковальчук Віталій Олександрович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Ніколаєнко Ірина Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Отрешко Наталія Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Плачкова Ніна Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Сазонова Жанна Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Слабишева Лідія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Шолух Лариса Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 230418

Голова комісіїПродан Інна Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Заступник голови комісіїМужичков Олександр Володимирович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Секретар комісіїКосьмина Валентина Вікторівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Візірякіна Надія Петрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Волга Ольга Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Головкова Наталія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дубова Ірина Анатоліївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Курилець Гюльнас Мамедовна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Лавракова Алла Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Лихоман Надія Яківна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Мельниченко Марія Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Романцова Тетяна Володимирівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Становська Інна Вадимівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Стус Ганна Іванівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Ткаченко Оксана Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Чичерова Людмила Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Шкуропатська Лариса Вікторівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дільнична виборча комісія № 230419

Голова комісіїЦикало Наталія Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісіїМарчук Юлія Едуардівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Секретар комісіїБєлан Олександр Олексійович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Члени комісії:

Басара Альона Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Дояр Зінаїда Юрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Заргана Ніна Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Крижановська Оксана Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Пістун Олена Олександрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Рибалко Світлана Валентинівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Рудковська Лілія Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Савченко Людмила Василівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Сова Лідія Миколаївна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Титюк Наталія Сергіївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Тіхоша Марина Ігорівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Чухрай Наталія Вікторівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Шалунова Яна Олександрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 230420

Голова комісіїІщенко Валентина Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Заступник голови комісіїСелезньова Людмила Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Секретар комісіїЗозуля Ксенія Олександрівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Члени комісії:

Башмакова Юлія Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Бурашнікова Ірина Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Демков Володимир Володимирович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Добровольський Олександр Миколайович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Доля Тетяна Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Журавльова Надія Макарівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Іщенко Ганна Петрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Ліхоман Людмила Григорівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Мірошніченко Руслан Володимирович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Орещенко Алла Олександрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Прокопенко Людмила Олександрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Фоменко Фаїна Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Черняк Тетяна Леонідівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 230421

Голова комісіїДемкова Юлія Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Заступник голови комісіїБереза Наталія Анатоліївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Секретар комісіїСалиста Надія Кирилівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Члени комісії:

Блід Людмила Петрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Бугрім Айя Олександрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Гребенюк Олена Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Гула Людмила Григорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Демарецька Тетяна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Ємець Дарина Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Кривошей Лідія Дмитрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Лемішко Юлія Вікторівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Мавлянова Наталія Олександрівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Олексенко Катерина Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Перебейнос Тетяна Яківна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Узлова Лариса Анатоліївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Хвостик Олександр Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Хмарська Людмила Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 230422

Голова комісіїЛюлька Тетяна Вікторівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Заступник голови комісіїХвостик Яна Анатоліївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Секретар комісіїСлободян Ірина Анатоліївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Бурий Володимир Валерійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Галічий Владислав Ігорович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Гуржій Анна Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Каліновська Вікторія Вікторівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Колєснік Тетяна Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Кулинич Лариса Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Курган Тетяна Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Куртєва Оксана Вікторівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Москаленко Вікторія Вікторівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Перетока Людмила Юріївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Родзевіло Олена Олександрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Шелухін Юрій Олександрович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Якименко Світлана Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 230423

Голова комісіїШмаровоз Ірина Анатоліївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Заступник голови комісіїАдамович Олена Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Секретар комісіїРедька Наталія Анатоліївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Бруй Інна Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Донець Альбіна Валеріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Звоновська Валентина Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Кузнєцова Наталія Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Пісковець Світлана Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Плужніков Олег Валерійович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Пода Тетяна Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Сидоренко Лілія Вікторівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Сова Світлана Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Соколенко Любов Вікторівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Степаненко Світлана Анатоліївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Узунова Марина Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Чжу-Чен-Фа Наталія Олексіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Шейко Наталія Сергіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 230424

Голова комісіїМатяш Ганна Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Заступник голови комісіїКабко Сергій Іванович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Секретар комісіїОльшанський Сергій Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Андрійченко Світлана Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Безкровний Євгеній Сергійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Береза Віталій Іванович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Гончаренко Валерій Вікторович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Жулай Наталія Віталіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Кобец Юлія Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Козирська Світлана Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Малько Тетяна Григорівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Маслюк Вікторія Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Новікова Надія Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Орлова Наталія Сергіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Полуляхова Альона Андріївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Попович Світлана Вікторівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Черняк Катерина Олексіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 230425

Голова комісіїГорулько Вікторія Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Заступник голови комісіїЧеснокова Любов Ігнатіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Секретар комісіїМанойло Катерина Григорівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Члени комісії:

Волковинська Наталія Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Гузій Любов Федорівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Гулевська Інна Анатоліївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Єропудова Світлана Вікторівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Закарлюка Андрій Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Кодак Ніна Анатоліївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Копач Олена Олексіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Коростильова Наталія Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Лемішко Юлія Олександрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Нестерець Оксана Олександрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Печена Ірина Петрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Семенюк Валентина Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Сова Олена Сергіївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Чорний Іван Дмитрович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 230426

Голова комісіїЗамирайло Людмила Григорівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїЗаїченко Вікторія Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Секретар комісіїСеменюк Віталій Сергійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Члени комісії:

Білодід Павло Миколайович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Бородавка Віктор Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Бородавка Юлія Григорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Войновська Лілія Сергіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Войновська Світлана Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Деревянко Олена Анатоліївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Жадан Світлана Володимирівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Калашнік Інна Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Кравець Ірина Сергіївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Петрухнова Тамара Григорівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Сова Людмила Анатоліївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 230427

Голова комісіїКісіль Валентина Володимирівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Заступник голови комісіїВойновська Аліна Григорівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Секретар комісіїКоропець Ірина Віталіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Члени комісії:

Бойко Віталій Костянтинович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Довба Олена Аркадіївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Довга Вероніка Андріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дубовик Сергій Григорович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дуйко Олександр Петрович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Дяченко Наталя Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Закарлюка Євген Анатолійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Кащенко Валентина Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Коротаєвська Алла Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Костіна Валентина Іллівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Силенко Наталія Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Хілько Людмила Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Хілько Оксана Йосипівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 230428

Голова комісіїБережко Галина Аліківна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Заступник голови комісіїРомашова Вікторія Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Секретар комісіїХізніченко Ірина Олександрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Бакута Яна Валеріївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Белянська Марина Михайлівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дмитренко Ольга Петрівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Кохан Світлана Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Лабенська Тетяна Олександрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Осадча Валентина Петрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Пелешко Світлана Олександрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Пшенична Наталія Ігорівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Рябуха Юлія Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Саніна Олена Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Сидорська Юлія Вячеславівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Шкода Любов Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 230429

Голова комісіїТислицький Максим Анатолійович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Заступник голови комісіїБратченко Оксана Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Секретар комісіїГенус Людмила Петрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Члени комісії:

Бака Наталія Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Белан Ольга Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Веремієнко Юрій Анатолійович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Віслогузов Олександр Сергійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дудич Валентина Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Матюхіна Тетяна Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Назаренко Ірина Анатоліївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Нарва Ніна Яківна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Сагань Наталія Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Федоряк Віктор Юрійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Шепель Ліана Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 230430

Голова комісіїЧубир Юлія Валеріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісіїСупрун Тетяна Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Секретар комісіїЛупинос Олег Миколайович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Борисова Інна Рейнівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Головань Людмила Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Головань Яна Михайлівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Капустян Людмила Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Маланіна Каріна Станіславівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Мамай Анатолій Анатолійович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Сапа Дмитро Леонідович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Семененко Людмила Борисівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Синиця Людмила Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Урсул Ніна Петрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Цикало Неля Ільгизівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 230431

Голова комісіїКишка Світлана Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїКарпенко Кристина Юзефівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Секретар комісіїШульга Олена Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Данілова Людмила Анатоліївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Доля Анатолій Васильович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Козак Валентина Михайлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Лихвар Тетяна Павлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Лупинос Тетяна Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Моісеєнко Валентина Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Оларь Марія Пантеліївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Стасюк Олена Леонідівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Філобок Олександр Володимирович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Шейко Катерина Ігорівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Юракова Катерина Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 230432

Голова комісіїКушнаренко Оксана Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісіїРябко Юлія Віталіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Секретар комісіїКозуб Тамара Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Члени комісії:

Анашкіна Тетяна Григорівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Боговин Людмила Вікторівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Булавіна Ганна Олексіївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Зікун Юлія Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Кишка Тетяна Станіславівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Кошова Юлія Юріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Мороз Олена Валентинівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Сиваш Антоніна Миколаївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Синько Надія Костантинівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Таран Олена Володимирівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Терентієва Галина Володимирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Трикоз Григорій Олександрович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Яцук Наталія Яківна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 230433

Голова комісіїМараховська Марина Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Заступник голови комісіїШило Віктор Васильович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісіїГалич Яна Віталіївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Бадло Наталія Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Галич Ірина Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Гринь Тетяна Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Євченко Владіслав Ігорович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Захряпа Лариса Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Колісник Віталій Васильович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Колісник Дмитро Сергійович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Лазунько Тамара Вікторовна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Самуляк Клавдія Петрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Сур Наталія Петрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Чекалова Ніна Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Швець Ольга Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Шептій Ніна Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 230434

Голова комісіїГаненко Сергій Іванович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Заступник голови комісіїШапка Яна Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Секретар комісіїСур Світлана Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Добрєв Ігор Леонідович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Єлісєєва Валентина Анатоліївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Злобіна Марія Володимирівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Іванова Алла Петрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Клас Наталія Петрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Коваленко Ірина Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Колісник Марія Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Нагорна Ольга Олексіївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Науменко Анна Сергіївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Новікова Тетяна Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Панфілова Олена Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Слободянюк Дмитро Борисович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Фоменко Людмила Анатоліївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Дільнична виборча комісія № 230435

Голова комісіїТаряник Світлана Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісіїНоско Віталій Миколайович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Секретар комісіїМихайлова Тетяна Володимирівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Балясна Любов Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Баранов Анатолій Володимирович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Грициніна Тетяна Ульянівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Колісніченко Галина Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Кувіка Володимир Олександровтч, 1981 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Порохня Володимир Андрійович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Потоцька Олена Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Роботягова Ірина Андріївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Рябчук Надія Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Рябчук Олена Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Суслова Тетяна Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 230436

Голова комісіїПеченюк Віктор Тимофійович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Заступник голови комісіїВасиленко Олена Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Секретар комісіїСушко Вікторія Петрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Білецька Наталя Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Браженко Ірина Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Вагис Єлизавета Юріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Вагіс Ольга Дмитрівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Гадун Тамара Олексіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дяченко Федір Федорович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Кісенко Світлана Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Костецька Валентина Григорівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Куртіш Світлана Олександрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Среднякова Олена Анатоліївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Яценко Валентина Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 230437

Голова комісіїЛемішко Людмила Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісіїБоговик Ольга Григорівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Секретар комісіїЯзловецька Антоніна Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Акіменко Надія Федосіївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Барладіна Наталія Сергіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Бевзюк Оксана Анатоліївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Боговик Михайло Григорович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Захарченкотетяна Володимирівна , 1989 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Звінковська Євгенія Леонідівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Іванченко Антоніна Миколаївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Лук’яшко Наталія Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Місецька Валентина Леонідівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Нікітенко Сергій Іванович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Пругло Галина Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дільнична виборча комісія № 230438

Голова комісіїЛьогких Оксана Сергіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісіїКалініченко Віра Олександрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Секретар комісіїТруфанова Лариса Анатоліївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Члени комісії:

Волочко Вероніка Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Гарковенко Галина Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Гужва Ірина Валеріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Ковтун Олена Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Лопатієва Валентина Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Лопатієва Ірина Олександрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Лявер Ольга Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Манько Галина Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Орещенко Сергій Іванович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Семененко Тамара Андріївна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Тоцький Дмитро Дмитрович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Хоменко Катерина Олексіївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Шило Світлана Валентинівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Ященко Наталія Валентинівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дільнична виборча комісія № 230439

Голова комісіїХолод Юлія Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Заступник голови комісіїГутник Олена Миколаївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Секретар комісіїСарака Марина Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Члени комісії:

Бадло Наталя Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Горлюкова Любов Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Гужва Вікторія Валеріївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Гутник Руслан Володимирович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Дадіані Ірина Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Маленький Ігор Григорович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Мельник Олена Семенівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Носко Микола Іванович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Реученко Ірина Олександрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Розсохач Марина Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Скрипаль Лариса Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Сорокіна Світлана Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Устименко Сергій Якович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Хоменко Тетяна Олегівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 230440

Голова комісіїГутник Володимир Анатолійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Заступник голови комісіїЩербаха Світлана Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Секретар комісіїТротнер Клавдія Анастасіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Члени комісії:

Бакута Олена Вікторівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Галаш Любов Анастасіївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Дейдей Тетяна Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Клімент’єва Любов Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Павловська Ірина Анатоліївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Руденко Вікторія Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Тригуб Світлана Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Тригуб Юлія Вікторівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Школіна Ірина Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Янковська Світлана Геннадіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 230441

Голова комісіїНестеренко Ольга Олександрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісіїЄрошенко Анжела Володимирівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Секретар комісіїЯкименко Вікторія Петрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Безугла Тетяна Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Белянська Юлія Вікторівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Гурбич Лариса Вікторівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Каніболоцька Тетяна Валеріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Кіптіла Тетяна Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Кравченко Олена Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Садова Світлана Леонідівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Сидорашко Віктор Вікторович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Сопільняк Віра Олексіївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Сур Любов Олександрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Чепіжко Олена Григорівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Шавернєва Надія Анатоліївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 230442

Голова комісіїПода Андрій Сергійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Заступник голови комісіїПода Антоніна Миколаївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Секретар комісіїКамінський Василь Григорович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Гарасимович Владислав Дмитрович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Гарасимович Людмила Олексіївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Деревянко Андрій Васильович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Колопко Наталія Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Криштоп Валентина Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Марченко Валентина Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Марченко Олена Олександрівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Муравйов Андрій Миколайович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Муравйова Оксана Валеріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Удовіченко Олександр Іванович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Хлопко Олександр Михайлович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Чекаліна Тетяна Артурівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Дільнична виборча комісія № 230443

Голова комісіїКалашник Василь Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісіїПавловська Оксана Олександрівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Секретар комісіїГалка Ольга Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Белан Тетяна Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Гордієнко Тетяна Анатоліївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Гудко Людмила Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Довга Ганна Сергіїіна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Калайда Надія Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Калайда Сергій Григорович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Калашник Маргарита Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Ковальська Наталія Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Середенко Катерина Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Сінько Катерина Станіславівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Удовіченко Лариса Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Удод Олександр Григорович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 230444

Голова комісіїКравцова Людмила Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Заступник голови комісіїКононенко Маргарита Олексіївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Секретар комісіїХмарська Людмила Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Члени комісії:

Бруй Анатолій Григорович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Горбенко Катерина Олександрівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Івахніна Тетяна Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Калітенко Володимир Анатолійович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Ковпак Володимир Миколайович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Ковпак Катерина Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Крат Валентина Анатоліївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Крат Олександр Олександрович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Кунак Лідія Феоктистівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Лубенець Наталія Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Отрешко Людмила Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Семененко Лідія Миколаївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Степаненко Валентина Григорівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Дільнична виборча комісія № 230445

Голова комісіїОмельченко Лідія Василівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісіїШабельська Наталія Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Секретар комісіїРоманцова Світлана Миколаївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Члени комісії:

Бовкун Наталія Миколаївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Бруй Юлія Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Головань Олександр Антонович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Гула Любов Григорівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Іващенко Катерина Андріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Крат Валентина Миколаївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Кулик Тетяна Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Садова Олена Володимирівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Славна Ганна Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Спудка Віталій Павлович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Тертишна Світлана Сергіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 230446

Голова комісіїКокуценко Людмила Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісіїІваненко Людмила Миколаївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Секретар комісіїВовк Вікторія Анатоліївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Члени комісії:

Бадарацька Вікторія Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Бадло Надія Павлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Васеленко Світлана Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Галенда Галина Андріївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Коршикова Тетяна Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Безсмертний Роман Петрович.

Криль Галина Леонідівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Криль Людмила Володимирівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Кутова Світлана Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Сидоренко Олена Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Тимощук Ольга Олександрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Федько Людмила Олександрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Чубар Валентина Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Дільнична виборча комісія № 230447

Голова комісіїЖукові Петро Петрович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Заступник голови комісіїСкребець Світлана Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Секретар комісіїКозурман Олена Романівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Члени комісії:

Бабійчук Наталія Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Галета Наталія Степанівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Гармата Людмила Григорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Дуленко Наталя Григорівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дурович Олеся Олександрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Жук Вікторія Миколаївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Жуковіна Алла Олександрівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Кір’янова Юлія Вікторовна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Кононенко Світлана Анатоліївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Лолуа Валентина Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Сігайова Віра Миколаївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Дільнична виборча комісія № 230449

Голова комісіїБадло Анатолій Васильович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Заступник голови комісіїДмитрюк Олександр Миколайович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Секретар комісіїПетровська Любов Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Члени комісії:

Бадло Максим Васильович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Бадло Наталія Анатоліївна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Бадло Тетяна Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Богер Наталія Валеріївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Вербовська Любов Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дмитрюк Людмила Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Косьмина Любов Євгеніївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Крестьянінов Павло Володимирович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Крот Олена Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Остопарченко Світлана Анатоліївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Сидорашко Олександр Миколайович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Щербаха Олександр Олександрович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Дільнична виборча комісія № 230450

Голова комісіїВагіс Наталія Вікторівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Заступник голови комісіїТоцька Тамара Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Секретар комісіїМінько Ніна Юхимівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Вілкул Олександр Юрійович.

Члени комісії:

Демченко Анастасія Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Кобух Валентина Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Куродова Любов Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Маренич Віра Володимирівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Міщенко Наталя Володимирівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Кошулинський Руслан Володимирович.

Петренко Ніна Леонідівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Торубарова Людмила Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Шейко Людмила Михайлівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.