:
Усім охочим пенсіонерам і застрахованим особам, які мають електронний цифровий підпис Пенсійний фонд України надав послугу СМС – інформування Активація послуги СМС – інформування відбувається на веб-порталі електронний послуг Пенсійного фонду України!
         Відтепер громадянам, які бажають тримати руку на пульсі свого пенсійного чи страхового життя, за допомогою СМС – повідомлень надають таку інформацію:
  • пенсіонерам – про результати розгляду звернення за призначенням чи перерахунком, поновленням або припиненням виплати пенсії, про утримання з пенсійної виплати, про необхідність звернення до Пенсійного фонду України для підтвердження даних про особу – пенсіонера;
  • застрахованим особам – щомісяця про сплату/несплату роботодавцем єдиного соціального внеску та про зарахування/ не зарахування цього періоду для страхового стажу.
          Цю послугу Ви можете отримати без особистого звернення до відділення Пенсійного фонду та абсолютно безкоштовно! Для цього Вам потрібно виконати такі кроки:
  • за допомогою електронного цифрового підпису увійти в особистий кабінет на веб-порталі електронний послуг Пенсійного фонду України;
  • вибрати розділ «НАЛАШТУВАННЯ», а в ньому «ДИСТАНЦІЙНЕ ІНФОРМУВАННЯ»;
  • поставити позначку напроти тексту «НАДАЮ ЗГОДУ НА ОТРМАННЯ СМС-ПОВІДОМЛЕНЬ ВІД ПФУ НА НОМЕР МОГО МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ»;
  • у полі поруч зазначити номер телефону;
  • у полі нижче зазначити електронний цифровий підпис і пароль до нього;
  • кнопка «ЗБЕРЕГТИ».
         За кілька хвилин на Ваш телефон надійде СМС – повідомлення з підтвердженням реєстрації в системі СМС – інформування Пенсійного фонду України. Застрахованим особам одночасно з першим повідомленням надійде СМС – повідомлення з інформацією про розмір їхнього страхового стажу починаючи з 2004 року!
         Для підключення даної послуги та отримання більш детальної інформації звертайтесь до Пологівського відділу обслуговування громадян за адресою м. Пологи, вул. Магістральна 245 або за телефоном «гарячої» лінії 2-37-49.