:
Пенсійний фонд України активно залучає пенсіонерів до користування новими електронними пенсіними посвідченнями.
На сьогоднішній день це зручний технологічний інструмент за допомогою якого можна не лише отримувати пенсію, а й наприклад просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині. Пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонерові.

Крім того, це надійний ключ для повноцінного користування всіма державними електронними сервісами. Електронне пенсійне посвідчення містить електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина має можливість користуватись послугами веб-порталу електронних послуг ПФУ без звернення до управління та самостійно підключити послугу смс – інформування.

Звертаємо Вашу увагу на те, що з кожним днем до управління звертається все більше громадян за оформленням посвідчення нового зразка. Радимо Вам звернутись завчасно для уникнення втрати часу в чергах!

Для оформлення електронного пенсійного посвідчення Вам потрібно мати при собі лише оригінал паспорта та ідентифікаційного коду (ІПН), написати відповідну заяву. Фотокартку спеціалісти управління зроблять Вам на місці абсолютно безкоштовно!

За будь-якими додатковими питаннями звертайтесь до Пологівського відділу обслуговування громадян за телефоном «гарячої» лінії 2-37-49.