:
Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.
Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації:
  • отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян),
  • отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів),
  • формування запитів на попередню підготовку документів,
  • можливість подачі звернень,
  • запис на прийом до фахівців Фонду,
  • отримання інформації про стан розрахунків платників з ПФУ (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).
Користувачі зможуть отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, також можна буде ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх, користуючись наданими інструкціями.
Підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, зможуть отримати таку інформацію як взяття їх на облік в органах Пенсійного фонду України, ознайомитись з умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, з умовами та порядком складання і подання звітності, а також отримати форми бланків, заяв, інших документів, необхідних для взяття на облік тощо.
Як зареєструватися на веб-порталі ПФУ
Якщо Ви маєте ключ електронного цифрового підпису, Ви можете зареєструватись самостійно. В іншому разу Вам необхідно звернутись до управління Пенсійного фонду особисто з паспортом та ідентифікаційним номером та заповнити відповідну заяву. Після чого Ви одержите заяву з «реєстраціним кодом». Цей код небхідний буде Вам для реєстрації на Веб-порталі http://portal.pfu.gov.ua.
 
Веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально та працює з дотриманням вимог до захисту інформації. Такий спосіб отримання інформації є безумовно зручнішим, ніж особистий візит до Пенсійного фонду чи телефонний дзвінок (адже по телефону вам не нададуть конфіденційну інформацію). Всі послуги, надані Веб-порталом, абсолютно безкоштовні.
Для реєстрації у якості користувача Веб-порталом електронних послуг звертайтесь до Пологівського обєднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області (м.Пологи, вул. Магістральна, 245 каб.12), телефон для довідок 2-37-49.