:
З 1 грудня 2018 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Для непрацюючих громадян він становитиме 1497 грн (був 1435 грн.) У зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму пенсіонери вже у грудні отримають перераховані пенсії.
Передусім, зросте мінімальна пенсія. З 1 грудня вона становитиме 1497 грн. Тож у грудні дещо більші пенсії отримають ті, у кого є понаднормативний стаж, громадяни, які отримують пенсії у зв'язку з втратою годувальника, ветерани війни, орденоносці тощо.

Наступне підвищення пенсій розпочнеться з 1 січня 2019 року. Воно торкнеться, насамперед, військових пенсіонерів. А масова індексація пенсій запланована на березень 2019 року. За результатами цього підвищення виплати пенсіонерам зростуть на 12-17%.
Зростання прожиткового мінімуму заплановано і в проекті бюджету на 2019 рік. Передбачається, що прожитковий мінімум підвищуватиметься двічі: з 1 липня 2019 року до 1936 грн і з 1 грудня – до 2027 грн.

В Пологівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в Запорізькій області забезпечено стабільну виплату всіх пенсійних зобов’язань, а також докладається максимум зусиль для швидкого й повного перерахунку пенсійних виплат у зв’язку із змінами в законодавстві. У бюджеті Пенсійного фонду на ці потреби передбачені відповідні фінансові ресурси. Тож громадянам не потрібно додатково звертатися до органів Фонду. Усі перерахунки будуть здійснені автоматично, за матеріалами пенсійних справ.