:

Для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та у зв’язку із запровадженням карантину Головне управління Пенсійного фонду в Запорізькій області рекомендує використання зручних та безпечних дистанційних форм пенсійного обслуговування.

Шановні громадяни! Ви можете отримати більшість пенсійних послуг без особистих візитів до сервісних центрів, за допомогою:

  • Skype-зв’язку;
  • послуги SMS-інформування;
  • онлайн-сервісів вебпорталу електронних послуг Фонду;
  • телефонів «гарячої лінії» (061)707-75-17 Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області  (для військових пенсіонерів) та (061)224-63-27;
  • телефону «гарячої лінії» Пологівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області – (06165) 2-37-95.

Разом з тим повідомляємо, що графік прийому громадян у період карантинних заходів залишається незмінним в усіх сервісних центрах області.

  Звертаємо увагу майбутніх пенсіонерів на можливість подати заяву та документи для призначення пенсії в електронному форматі через вебпортал Пенсійного фонду.

Фінансування і виплата пенсій та грошової допомоги відбуватиметься у виплатний період з 4 по 25 число щомісячно, відповідно до графіку. 

Переконливо просимо дотримуватись рекомендацій, які викладені на створеній Урядом інформаційній сторінці «Що треба знати про новий коронавірус?»:  https://covid19.com.ua/#rec165642605

 Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області