:

Покладання квітів до Дня Гідності і Свободи

вкл. .


 

   День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День гідності та свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.
   Нинішній день – це день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців. 

   Сьогодні, на відзначення Дня Гідності і Свободи, відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Революції Гідності,   стенду «Вони відділи життя, захищаючи Україну», пам’ятних знаків Герою України Горошишину Максиму Максимовичу та сержанту морської піхоти Збройних Сил України Корнєву Артему Ігоревичу. В заході взяли участь голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський, міський голова Юрій Коноваленко, заступник голови Пологівської районної ради Ігор Шевченко, заступник голови райдержадміністрації Андрій Клименко, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Браженко, заступник міського голови Сергій Колісник,  керівники громадських організацій та осередків політичних партій, працівники райдержадміністрації, міської ради.

   Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО. 
Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.
Герої не вмирають!

Довідково.

День Гідності і Свободи встановлено указом Президента України 13 листопада 2014 року «Про День гідності і свободи». Метою його запровадження є збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.