:

ПРЦССДМ інформує

вкл. .

Про соціальну роботу в умовах «червоної зони»

 

            У зв’язку з посиленням карантинних обмежень та знаходження Пологівського району у «червоному рівні» епідемічного стану щодо захворюваності на СOVID -19  Пологівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі –Центр) тимчасово призупинив прийом громадян, але продовжує надавати соціальні послуги жителям Пологівського району.

       На даний  час в Центрі функціонує  дистанційний консультативний пункт, де всі бажаючі можуть отримати негайну психологічну підтримку та допомогу.

     Фахівці Центру під час проведення гарячих ліній консультують громадян щодо отримання соціальних послуг з урахуванням  дотримання карантинних вимог та  надають психологічну підтримку сім’я, які перебувають на обліку Центру,  наголошують на  необхідності  в уважному ставленні до здоров’я дітей та забезпеченні  їх першочергових потреб.

     Окрім цього під час закритого режиму роботи фахівці Пологівського РЦСССДМ  в дистанційній формі підвищують власну кваліфікацію, отримуючи нові знання та професійні навички  задля подальшого впровадження їх  свою  роботу.