:

Відбулася позачергова сесія районної ради

вкл. .


   19.11.2020 голова РДА Артур Крупський, заступник голови РДА Андрій Клименко, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Браженко, керівники структурних підрозділів РДА  взяли участь у роботі 54-ї позачергової сесії районної ради. Розглянуто 7 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення, зокрема: про передачу комунального майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста, управління якими здійснює Пологівська районна рада Запорізької області до комунальної власності Пологівської міської ради, про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від  20.12.2019 № 6  «Про районний бюджет на 2020 рік», про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного  підприємства «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Пологівської районної ради Запорізької області на 2020 рік та ін.

    Голова райдержадміністрації Артур Крупський, заступник голови районної ради Ігор Шевченко  подякували  депутатському корпусу за плідну співпрацю у вирішенні питань соціально-економічного розвитку району. Головний лікар КНП «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Пологівської районної ради Запорізької області Роман Кравченко також висловив слова вдячності депутатам та керівництву районної ради за розуміння проблем і допомогу у їх вирішенні.
    Довідково:    депутатський корпус Пологівської районної ради на засіданні п’ятдесят четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання завершив свою каденцію. а до роботи невдовзі стануть новообрані депутати Пологівської районної ради. За новообраних  депутатів Пологівської районної ради   голосували на місцевих виборах у жовтні 2020-го року. У складі депутатів райради будуть представники  територій, що увійшли до складу Пологівського району.