:

ЗАПОРІЖЖЯ, МЕЛІТОПОЛЬ ТА ЧОТИРИ РАЙОНИ РЕГІОНУ ПОТРАПЛЯЮТЬ ДО «ЧЕРВОНОЇ» ЗОНИ

вкл. .На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 06 листопада, було оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У засіданні в онлайн режимі також взяли участь голова облдержадміністрації Віталій Боговін, заступники голови облдержадміністрації Олена Теряєва, Андрій Буйний, Віталій Тишечко, Олександр Свистун (стажування), керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, заступник директора Департаменту – начальник управління планування та з питань запобігання надзвичайних ситуацій і організаційної роботи Департаменту з питань цивільного захисту населення Запорізької облдержадміністрації Андрій Булавінов, в.о. директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Роман Терехов, заступник директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Олександр Мащак.

У «червону» зону окрім Пологівського району потрапило м. Запоріжжя, а також Мелітополь, Новомиколаївський, Оріхівський, і Чернігівський райони Запорізької області. Загалом в Україні 198 адміністративних одиниць у 23 областях мають «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки.

Додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для «зеленого», «жовтого» та «помаранчевого» рівнів епідемнебезпеки,  у містах Запоріжжя та Мелітополь, а також у Новомиколаївському, Оріхівському, Пологівському та Чернігівському районах області додаються обмеження “червоної” зони та ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- Приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів «автоконцертів»;

- Приймання глядачів у кінотеатрах, крім «автокінотеатрів»;

Приймання відвідувачів інших закладах розважальної діяльності;

- Відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, що надають соціальні послуги екстрено, центру обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Нове епідемічне зонування починає діяти з 00:00 години понеділка, 9 листопада.

Особливий порядок навчального процесу та роботи громадського транспорту встановлюватиме регіональна комісія.


За матеріалами сайту Запорізької облдержадміністрації