:

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

вкл. .


Дорогі діти! Шановні батьки!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Водночас це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади і громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей малечі, забезпечити їх належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. 

Шановні батьки! Від щирого серця дякую за виховання підростаючого покоління нашої держави, за турботу та тепло, які линуть з ваших душ та сердець.

Любі діти! Бажаю вам успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!  Знайти своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, щоб стати гідними громадянами нашої Батьківщини, щоб батьки, які дали вам життя, пишалися вами. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми! Зі святом!

З повагою
Артур Крупський, голова Пологівської райдержадміністрації