:

23 серпня – День Державного Прапора України 24 серпня – День Незалежності України

вкл. .


Шановні мешканці Пологівського району!

         Прийміть найщиріші вітання  з нашими найбільшими державними  святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності  України!
Найдорожчим скарбом для кожного народу є державна незалежність. Про  незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління випало тяжке випробування – вкотре відстояти власну омріяну незалежність. Героїчно і самовіддано борючись, українці  віддають за неї  свої життя на сході, з прапором піднімаються на захист рідної землі. З ним святкують здобуті перемоги, з ним відходять у вічність. Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її прапора та незалежності.
        Від усього серця бажаємо усім, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Доброго здоров'я вам, шановні земляки, добробуту, благополуччя і миру кожній родині!

Артур Крупський, голова Пологівської райдержадміністрації,
Сергій Калашник, голова Пологівської районної ради