:

Звернення голови Пологівської райдержадміністрації Артура Крупського з нагоди 35-х роковин Чорнобильської трагедії

вкл. .
Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, мешканці Пологівського району!

           26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Вона поставила перед суспільством безліч проблем, які й досі повністю не вирішені, адже сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря внаслідок аварії в Чорнобилі, була в 30 – 40 разів більшою, ніж під час вибуху атомної бомби в Хіросімі.
          Чорнобильська катастрофа завдяки самопожертві ліквідаторів аварії стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Низький уклін усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.
         Бажаю всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде подяка за ваші добрі справи та щира повага від людей.
         Вічна пам’ять загиблим! Пам’ятаємо Чорнобиль! 

Артур КРУПСЬКИЙ, голова Пологівської районної державної адміністрації