:

8 травня – День пам’яті та примирення 9 травня – 76-та річниця перемоги у Другій світовій війні

вкл. .

Дорогі ветерани війни, герої фронту і тилу!
Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання зі святом Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також Днем  пам’яті та примирення!

Сімдесят шість років поспіль ми зустрічаємо мирну весну, і це велике свято для українського народу, в якому переплелись біль втрат і радість перемоги. Але скільки б не минуло часу, ця дата житиме в наших серцях, і у пам'яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну. Донині нас вражають стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я Перемоги.  Для нас – це історія нашої країни, для них – сторінка життя, яка завжди болітиме, ятритиме душу, не даватиме спокою. І сьогодні, у цей нелегкий для країни час, наші воїни, які боронять Україну на її східних рубежах, беруть за приклад героїзм і ратний подвиг ветеранів Другої світової війни.

Вам, дорогі ветерани, трудівники тилу, солдатські вдови, щиро дякую за ту самопожертву, на яку ви пішли заради кращого життя нащадків! Бажаю всім міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть ваші онуки, хай у родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Хай Бог оберігає Україну та кожну українську родину від будь-якого лиха.

Слава ветеранам Другої світової війни! Слава захисникам  Вітчизни! Слава Україні!

З повагою
Артур Крупський, голова Пологівської райдержадміністрації