:

«Активні парки – локації здорової України» в м.Гуляйполе

вкл. .


Відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського від 17.12.2020  № 574/2020 «Про започаткування соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України», Гуляйпільською міською територіальною громадою  розроблено та затверджено заходи щодо організації оздоровчої рухової активності громадян у місцях масового відпочинку, а саме на території місцевого стадіону «Сільмаш».
Для активного відпочинку мешканців міста в рамках проєкту спортивний майданчик оснащено згідно вимог Програми, тут розташовані лавочки, шведська стінка, бруси/турніки, елементи спортивної інфраструктури пофарбовано у кольори згідно з лого-буком, в стадії завершення оздоблення та встановлення 2 інформаційних стендів та 10 табличок.
Відвідали такий парк-локацію голова Пологівської райдержадміністрації Артур КРУПСЬКИЙ, його заступник Людмила ГОНЧАР та заступник міського голови Олександр САВИЦЬКИЙ. Керівники обговорили організаційні моменти щодо утримання території, відповідальної особи, яка буде здійснювати нагляд за даним об’єктом та терміни відкриття «активного парку – локації здорової України».