:

Актуальні питання сьогодення на розгляді Штабу з ліквідації наслідків НС при Пологівській райдержадміністрації

вкл. .


02.11.2021 під керівництвом голови Пологівської районної державної адміністрації Артура Крупського відбулося засідання районного Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в онлайн режимі.
У робочому засіданні взяли участь заступники голови райдержадміністрації Андрій Клименко, Людмила Рябовол, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Браженко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міські, селищні, сільські голови,  головні лікарі ЦПМССД та керівники БЛІЛ району .
Протягом наради було розглянуто ряд важливих питань, а саме: про рівень забезпечення закладів охорони здоров’я медичним киснем; про здійснення доплат медичним працівникам за особливості роботи під час пандемії; про зайнятість ліжко-місць в лікарнях; забезпечення прийому відвідувачів в громадських місцях; про режим функціонування закладів освіти та культури; про роботу пунктів вакцинації; про здійснення перевірки громадського транспорту на наявність необхідних документів у пасажирів та водіїв  тощо.
Зокрема, Артур Крупський зазначив, що темпи проведення вакцинації населення потрібно покращити спільними зусиллями. Так, на сьогоднішній день в районі лише 10 % закладів освіти, де вакциновано 100 відсотків працівників. Також, низький відсоток вакцинованих водіїв приміських/міжміських маршрутів, що складає - 37 %.         За результатами засідання прийнято відповідні управлінські рішення щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Пологівського району.