:

Голова обласної державної адміністрації Олександр Старух зустрівся з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та окреслив роботу на найближчий час. Участь у нараді взяли  керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, заступники голови Олександр Свистун (стажування), Віталій Кардаш, Олена Теряєва.

Відкриваючи нараду, Олександр Старух зазначив, що наразі існує багато проблем, на сьогодні є багато викликів, тому зараз, як ніколи, треба консолідувати зусилля та працювати.

  • На сьогодні є багато проблем. Ми маємо працювати у звичному режимі, задавати темп роботи, об’єднувати зусилля та робити свою справу, ми маємо разом з вами ефективно працювати. Також, як вертикаль влади Президента України, облдержадміністрація має реалізовувати на місцях всі ініціативи Президента, опрацьовувати всі зміни у законодавстві, проводити реорганізацію районних державних адміністрацій, надавати систематичну методичну допомогу громадам. Майже завершився такий не простий 2020 рік, проте, наступний рік обіцяє теж бути важким. Але, попри всі негаразди та виклики, ми маємо бути готовими до всього та протистояти негараздам та кризі. Я хочу, щоб ми всі разом ефективно та плідно працювали!, - зазначив Олександр Старух.

Також учасники наради обговорили проблемні питання та поточні завдання.

 

За матеріалами сайту Запорізької облдержадміністрації