:

19.01.2021 у Пологівському районі з робочою поїздкою перебував голова Запорізької  облдержадміністрації Олександр Старух.

Очільник області оглянув стан будівництва амбулаторії групової практики в с.Пологи. Головний лікар ПМСД Анна Дуб надала інформацію, що амбулаторія надаватиме послуги населенню з первинної медико-санітарної допомоги, а також невідкладну медичну допомогу. Ці послуги зможуть отримувати 3100-3500 мешканців району. Для завершення будівництва необхідно виділення коштів у розмірі близько 2 млн грн. За умови виділення фінансування всі роботи можна завершити за три місяці.

Про стан реконструкції приймального відділення КНП «Пологівська БЛІЛ» повідомив під час огляду об’єкта головний лікар медичного закладу Роман Кравченко. Це одне з дев'яти приймальних відділень, де роботи відбуваються у рамках програми президента України «Велике будівництво». Будівельна готовність становить 80 відсотків.  Завершити реконструкцію планується наприкінці березня цього року. Ще необхідно завершити внутрішнє оздоблення, електромонтажні роботи, монтаж систем водопостачання та каналізації. Голова ОДА Олександр Старух зазначив:  «Ми разом зробимо все для того, що приймальне відділення було введене в експлуатацію у першому кварталі цього року. Велике будівництво – це пріоритетна програма президента України. У лікарні вже закуплене обладнання».

 Під час зустрічі з керівництвом райдержадміністрацій та головами ОТГ новоутвореного  району керівник області наголосив на тому, що місцеву інфраструктуру необхідно зберегти та адаптувати під потреби громад, на сьогодні  головне завдання – зробити район новою дієвою структурою. Олександр Старух  поділився планами щодо впровадження програм уряду на територіях та вислухав проблеми громад: недостатність фінансувань, недоотримання коштів із державних субвенцій та неякісні дороги тощо. Зустріч пройшла у залі Пологівського районного будинку культури, на ній був також присутній народний депутат України Павло Мельник. Голова райдержадміністрації Артур Крупський надав інформацію щодо мережі освітніх, медичних закладів  та закладів культури, які надають послуги населенню в новоствореному районі. Керівник району зазначив, що у фінальній  стадії реформи децентралізації необхідно гідно пережити перехідний період та ще багато чого зробити для розвитку інфраструктур громад.

Заключною частиною робочої поїздки Олександра Старуха до Поліг став його візит до ПрАТ «Пологівський ОЕЗ». Керівник підприємства Денис Крилов ознайомив та продемонстрував очільнику області процес реконструкції заводу, провів екскурсію підприємством, зокрема в шеретувально-віяльне відділення підготовчого цеху, випробувальну лабораторію.