:

Артур Крупський : «ми горді тим, що ми українці, що ми славного роду»

вкл. .


Україна відзначає свій ювілей – 30 років незалежності. Цей шлях є дійсно тернистим: з досягненнями та поразками, з успіхами та помилками, але він непохитно веде до укріплення нашої могутності та незалежності.
Саме синьо-жовтий прапор став символом незалежності, слави і відродження України. Державний прапор незалежно від національності, мови, релігії  гуртує  нас в одне єдине ціле – українську націю. Він об’єднує українців усього світу.
20 серпня відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України на Комиш-Зорянському  ретрансляторі, який є найвищою точкою у Пологівському районі та Запорізькій області. Цього року Прапор було піднято на висоту близько 170 метрів.
У визначній події взяв участь голова Пологівської районної державної адміністрації Артур Крупський, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Браженко, голова Пологівської районної ради Сергій Калашник, директор Запорізької філії Концерну РРТ Євгеній Левін, представники територіальних громад району, військовики та учасники АТО/ООС.
Як зазначив Артур Крупський, даний захід об’єднує не лише мешканців регіону, а й всієї України. Церемонія підняття прапора в кожного громадянина викликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.
Вперше національний прапор було піднято на ретранслятор в 2010 році і відтоді це стало доброю традицією.
Під час заходу було вшановано хвилиною мовчання заглиблих воїнів, які поклали життя в боротьбі за вільну та незалежну Україну.
Окрема подяка співорганізаторам заходу, а саме Комиш-Зорянській селищній раді.