:

Артур Крупський: об’єднаймо зусилля заради життя !

вкл. .

Шановні земляки!

             У наш нелегкий час, коли у світі вирує пандемія коронавірусу COVID-19 наші медичні працівники, як ніколи, потребують взаєморозуміння, довіри та підтримки з боку громадськості, а особливо під час таких викликів. Тому найкращий спосіб не дати лікарям втратити свою мотивацію – це нагадати, як ми високо цінуємо місію, яку вони обрали. Дійсно, вони герої сьогодення: щодня працювати із загрозою, що повисла над ними, і втомою, яку багато з них відчувають.
            Особливі слова вдячності керівникам та медичному персоналу КП «Пологівський ЦПМСД» та Пологівської БЛІЛ Пологівської міської ради, на долю яких щоденно припадає найбільший контингент заражених коронавірусом по району. Ваша клопітка праця неможлива без підтримки керівників базових підприємств, організацій та приватних підприємців, які не залишаються осторонь вирішення проблем закладів охорони здоров’я.
            Шановні благодійники! Ваша підтримка дуже важлива, що свідчить про розуміння масштабу проблеми. Ви є прикладом активної громадянської позиції для інших!
            Від себе особисто та від імені лікарів висловлюю щиру подяку благодійникам медичної галузі, які системно підтримують заклади охорони здоров’я, а саме: 
Тимошенку Василю Валерійовичу, генеральному директору ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал»;
Чеберку Андрію Івановичу, генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка»
Крилову Денису Валерійовичу, голові правління ПрАТ «Пологівський ОЕЗ»;
Сніжку Ігорю Миколайовичу, приватному підприємцю;
Бандурову Віктору Володимировичу, директору ТОВ «АгроКом 1990»;
Романцовій Лідії Данилівні, Романцовій Валентині Василівні, Романцову Василю Васильовичу керівникам ТОВ «Романцови і К0»;
Чуприні Олегу Івановичу, директору ПП «Агрофірма ім.Шевченка»;
Сизоненку Володимиру Григоровичу, директору ТОВ «Семенівське»;
Трубілову Олегу Віталійовичу, директору ТОВ «Батьківщина», та всім небайдужим громадянам, які підтримують наші медичні установи.

      Дякуємо за підтримку та вашу важку працю. Бережіть себе та ваших близьких! 
З повагою, Артур Крупський