:

Артур Крупський: стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім'я Перемоги над нацизмом - істинний приклад патріотизму для нащадків

вкл. .


          8 та 9 травня в Україні відзначаються День пам’яті та примирення, з нагоди вшанування жертв Другої світової війни, та День Перемоги. У ці дні ми говоримо про сумні події 1939 – 1945 років, згадуємо всіх тих, перед ким ми у безкінечному боргу за наше сьогодення, схиляємо голову перед полеглими у боях.
         Традиційно напередодні визначних дат голова Пологівської районної державної адміністрації Артур Крупський відвідує ветеранів Другої світової війни. Тепла та затишна зустріч голови РДА відбулася з відомим ветераном Пологівщини Лінником Федіром Тимофійовичем.
         Артур Крупський разом із завідувачем відділення надання адресної, натуральної та грошової допомоги центру надання соціальних послуг Іриною Добровольською вручили ветерану продуктові набори, які придбані за рахунок програми «Турбота» Пологівської міської ради, та подякували за мужність, стійкість та перемогу над нацистською навалою.