:

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ - ОБОВ’ЯЗКОВА УМОВА РОБОТИ ВСІХ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ

вкл. .


Про такі вимоги Національної служби охорони здоров’я України розповів голова облдержадміністрації Олександр Старух на прес-конференції.

Всі заклади охорони здоров’я мають бути доступними для людей із особливими потребами. Це не лише встановлення  пандусів, мова також йде про людей з вадами зору або слуху. Необхідно створити безбар’єрний доступ для всіх категорій населення, - наголосив Олександр Старух.

У  Запорізькій області продовжується робота щодо забезпечення безбар’єрного доступу до будівель та приміщень, особлива увага надається безпечному простору лікарень.

На сьогодні 31 медичний заклад нашої області ще не отримав контрактів із НСЗУ. Всі недоліки треба усунути до 19 березня. Кушугумська громада не вкладається у визначені терміни та попросила відстрочки на тиждень.

-  Ця робота ведеться щоденно. Ми разом з представниками громадськості особисто перевіримо медичні заклади на їх доступність, - наголосив очільник регіону.

Також облдержадміністрація готує до внесення до обласної ради проєкт «Регіональної програми заходів зі створення безбар’єрного простору у Запорізькій області на 2021 рік».

Розробка Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору відбувається за ініціативи першої леді Олени Зеленської та на виконання Указу Президента України. Її мета – зробити безбар’єрність новою суспільною нормою.

За матеріалами сайту Запорізької облдержадміністрації