:

Відзначення Дня Гідності та Свободи

вкл. .


Відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада – у день початку Помаранчевої революції у 2004 році і Революції Гідності у 2013 – знаменує день єдності українців та їх готовність відстоювати цілісність і незалежність своєї країни, пам’ятати усіх, хто боровся за вільну Україну у різні часи, а також реалізувати своє право самим визначати майбутнє, вірити в себе і здатність перемагати. Ми – українці свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір.

Вічною раною на серці кожного українця будуть загиблі герої Небесної Сотні та воїни АТО, кожен з яких віддав найцінніший скарб за свої переконання – власне життя.

21 листопада жителі району разом з усією Україною згадали ці події, поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Революції Гідності, стенду «Вони віддали життя, захищаючи Україну», пам’ятних знаків Герою України Максиму Горошишину та сержанту морської піхоти Артему Корнєву. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Артур Крупський, Пологівський міський  голова Юрій Коноваленко, заступник голови районної ради Володимир Плевако, працівники райдержадміністрації, міської ради. Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО.

Слава Україні!