:

ДО НОВОСТВОРЕНИХ ГРОМАД БУДУТЬ ВЕСТИ НОВІ ДОРОГИ

вкл. .
Про це йшлося під час наради голови облдержадміністрації Олександра Старуха щодо реалізації  програми Президента України «Велике будівництво».

Як доповів директор підприємства «Місцеві дороги Запорізької області» Геннадій Тімченко, із настанням тепла підрядні організації продовжили працювати на перехідних об’єктах –  дорогах Чернігівка-Богданівка із виїздом на трасу Н-30  у Бердянському районі (19,8 км.) та Арабка – Астраханка – Гірсівка – Степанівка Перша на Мелітопольщині (6 км).

Також у 2021 році у рамках «Великого будівництва» відновлять під’їздну дорогу від траси Запоріжжя – Донецьк до сел. Кам’яне на Вільнянщині (6,9 км.) і автодорогу Орлове-Степове на Мелітопольщині та Токмаччині (25 км). Заплановано і відновлення 9-ти мостових споруд та шляхопроводів.

  • Цього року плануємо відремонтувати близько 250 км доріг державного значення, а також зробити суттєвий крок у відновленні місцевих доріг. Новоствореним районам необхідно проаналізувати ситуацію та розробити власні пропозиції щодо доріг, які потребують першочергового ремонту, - зазначив Олександр Старух.

Вперше за багато років влада системно зайнялася сільськими шляхами, які мають важливе значення для розвитку об’єднаних територіальних громад.

За матеріалами сайту Запорізької облдержадміністрації