:

До уваги громадян!

вкл. .


Інформуємо з приводу засудження мешканця м. Пологи за порубку дерев, яка спричинила державі шкоду на майже 2 мільйони гривень.
За публічного обвинувачення Пологівської окружної прокуратури Куйбишевським районним судом визнано винним мешканця м. Пологи за фактом незаконної порубки дерев у захисних насадженнях, що спричинило державі тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України).
Прокурорами в суді доведено, що 25-річний чоловік, не маючи спеціального дозволу, разом зі своїми знайомими, які були запевнені останнім про законність їх робіт, здійснив незаконну порубку понад 500 сироростучих дерев породи акація, клен, ясен у полезахисній смузі поблизу сел Червоне Озеро та Руденка Пологівського (колишнього Більмацького) району, чим спричинив державі шкоду на майже 2 мільйони гривень.
Вироком суду обвинуваченого засуджено до реальної міри покарання у вигляді 5 років позбавлення волі із встановленням іспитового строку терміном на 3 роки з конфіскацією майна.
Нагадаємо, що ситуація зі знищенням захисних лісонасаджень у Запорізькій області є типовою для всієї країни, проте наш регіон вважається одним з найменш лісистих на території України.

 За даними Пологівської окружної прокуратури