:

Довідка про стан оперативної обстановки на території Пологівського району за період з 06.09.2021 по 13.09.2021

вкл. .


У період з 06.09.2021 по 13.09.2021 до Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло 191 заяв і повідомлень від громадян, із яких 5 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).

2 факти крадіжки. Слідчими відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1, ч. 2, ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Ведуться слідчі дії.

3 факти тілесних ушкоджень. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Так, 11 вересня о 20:43 до Пологівського районного відділу поліції звернулася мешканка села Тарасівка, 2003 року народження, із заявою встановленого зразку про те, що 11 вересня близько 02:30 години її знайома завдала заявниці тілесні ушкодження. В ході проведення перевірки правоохоронці встановили особу кривдниці. Нею виявилась жителька села Басань, 2002 року народження. Поліціанти з’ясували, що на ґрунті вживання спиртних напоїв між подругами виник конфлікт, в результаті чого заявниця отримала тілесні ушкодження у вигляді гематоми волосяної частини голови та часткової травматичної ампутації нігтьових пластин на руках.

За даним фактом слідчим сектору дізнання Пологівського районного відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Кривдниці загрожує покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до двохсот годин, або виправних робіт на строк до одного року. Тривають слідчі дії.

Крім цього, протягом звітного періоду слідчими оголошено про підозру у вчинені кримінального правопорушення 4 особам. До суду з обвинувальним актом скеровано 1 кримінальне провадження.

Також працівниками відділу поліції за вказаний період виявлено 123 адміністративних правопорушень, по яким складено адміністративні протоколи, а саме: по лінії безпеки дорожнього руху – 91 протоколів, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 32 адміністративних протоколів.

Зокрема слід вказати, що за вищевказаний період поліцейськими складено 5 адміністративних протоколів за ознаками ст. 130 КУпАП на 5 осіб, що керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння; 17 протоколів за ознаками ст. 178 КУпАП на 17 осіб, які розпивали пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої у заборонених законом місцях; 17 протоколів за ознаками ст. 175-1 КУпАП на 17 осіб, які курили тютюнові вироби у заборонених місцях; 5 протоколів за ознаками ст. 44-3 КУпАП на 5 осіб, які порушили правила карантину; 2 протокола за ознаками ст. 173-2 КУпАП на 2 осіб за вчинення насильства в сім’ї.

Пологівський відділ поліції нагадує мешканцям району про дотримання карантинних обмежень встановлених Кабінетом Міністрів України. Детально ознайомитися з обмеженнями зручно в інфографіці ВР України.

 

 За даними Пологівського районного відділу поліції