:

Довідка про стан оперативної обстановки на території Пологівського району за період з 08.11.2021 по 14.11.2021

вкл. .


У період з 08.11.2021 по 14.11.2021 до Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області та підпорядкованих відділень поліції надійшло 615 заяв і повідомлень від громадян, із яких 43 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).
2 факти підроблення документів. Слідчими відкрито кримінальні провадження за ознаками ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Триває досудове розслідування.
2 факти незаконного заволодіння транспортним засобом. Слідчими відкрито кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Так, 12 листопада о 21:51 до відділення поліції № 4 Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області від 69-річної мешканки міста Оріхів надійшла заява про викрадення автомобіля. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група разом з працівниками сектору реагування патрульної поліції. Правоохоронці з’ясували, що в період часу з 16:00 11.11.2021 по 16:00 12.11.2021 невідома особа незаконно заволоділа автомобілем «Форд Escape» чорного кольору, який знаходився у гаражі на території домоволодіння жінки. Документи залишились в авто. Легковик належить 40-річній доньці заявниці, яка на даний час знаходиться за кордоном. Вжитими оперативними заходами працівники поліції встановили особу та місцезнаходження зловмисника. Ним виявився колишній хлопець власниці автомобіля, 1981 року народження. Транспортний засіб вилучено на майданчик відділу поліції.
За даним фактом слідчим відділення поліції № 4 Пологівського районного відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Вирішується питання про вручення фігуранту повідомлення про підозру. Тривають слідчі дії.
3 факти кримінальних правопорушень за ознаками ч. 1 ст. 199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів). Ведеться досудове розслідування.
20 фактів крадіжок. Слідчими відкрито кримінальні провадження за ознаками ч. 1, ч. 2, ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Так, 10 листопада о 17:19 до відділення поліції № 4 Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області від 54-річного місцевого жителя надійшла заява встановленого зразку з проханням притягнути до відповідальності невідому особу, яка в період часу з 01.09.2021 по 09.11.2021 шляхом вільного доступу викрала металеві вироби з господарчих будівель на території домоволодіння заявника, завдавши матеріального збитку на суму близько 3 тисячі гривень. В ході проведення оперативних заходів працівники сектору кримінальної поліції встановили особу крадія. Ним виявився мешканець міста Оріхів, 1984 року народження, раніше засуджений за злочини з корисливих мотивів.
За даним фактом слідчим відділення поліції № 4 Пологівського районного відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Тривають слідчі дії.
6 фактів шахрайства. Слідчими відкрито кримінальні провадження за ознаками ч. 1, ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Ведуться досудові розслідування.
9 фактів злочину у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. Слідчими відкрито кримінальні провадження за ознаками ч. 1, ч. 2, ч. 3 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Ведуться досудові розслідування.
1 факт незаконного виготовлення вогнепальної зброї. Слідчими відкрито кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 263-1 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї або фальсифікація, незаконне видалення чи зміна її маркування, або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин чи вибухових пристроїв). Тривають слідчі дії.
Крім цього, протягом звітного періоду слідчими оголошено про підозру у вчинені кримінального правопорушення 10 особам. До суду з обвинувальним актом скеровано 10 кримінальних проваджень.
Також працівниками відділу поліції за вказаний період виявлено 387 адміністративних правопорушень, по яким складено адміністративні протоколи, а саме: по лінії безпеки дорожнього руху – 300 протоколів, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 87 адміністративних протоколів.
Зокрема слід вказати, що за вищевказаний період поліцейськими складено 15 адміністративних протоколів за ознаками ст. 130 КУпАП на 15 осіб, що керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння; 42 протоколів за ознаками ст. 178 КУпАП на 42 особи, які розпивали пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої у заборонених законом місцях; 37 протоколів за ознаками ст. 175-1 КУпАП на 37 осіб, які курили тютюнові вироби у заборонених місцях; 12 протоколів за ознаками ч. 1 ст. 44-3 КУпАП на 12 фізичних осіб-підприємців за недотримання карантинних обмежень та 70 протоколів за ознаками ч. 2 ст. 44-3 КУпАП на 70 осіб, які порушили правила карантину; 7 протоколів за ознаками ст. 173-2 КУпАП на 7 осіб за вчинення насильства в сім’ї; 1 протокол за ознаками ст. 184 КУпАП на 1 особу за невиконання батьківських обов’язків; 11 протоколів за ознаками ст. 156 КУпАП на 11 осіб за порушення правил торгівлі акцизними товарами; 1 протокол за ознаками ст. 164 КУпАП на 1 особу за порушення порядку провадження господарської діяльності.
Пологівський відділ поліції нагадує мешканцям району про дотримання карантинних обмежень встановлених Кабінетом Міністрів України. Детально ознайомитися з обмеженнями зручно в інфографіці ВР України.

Бережіть себе та своїх близьких!

За даними Пологівського районного відділу поліції