:

Довідка про стан оперативної обстановки на території Пологівського району за період з 11.10.2021 по 18.10.2021

вкл. .


У період з 11.10.2021 по 18.10.2021 до Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області та підпорядкованих відділень поліції надійшло 660 заяв і повідомлень від громадян, із яких 17 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).
12 фактів крадіжок. Слідчими відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1, ч. 2, ч. 3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Так, 15 жовтня о 08:13 до Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області від 54-річної місцевої жительки надійшло повідомлення про крадіжку з будинку. По прибуттю на місце події слідчо-оперативна група встановила, що в період часу з 1 по 14 жовтня невідома особа, шляхом вільного доступу, викрала побутову техніку та меблі з приміщення будинку заявниці. В результаті проведених оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особу крадія. Ним виявився мешканець міста Пологи, 1989 року народження.
За даним фактом слідчим Пологівського районного відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Вирішується питання про вручення фігуранту повідомлення про підозру. Тривають слідчі дії.
1 факт шахрайства. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Ведеться досудове розслідування.
1 факт наруги над могилою. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого). Так, 13 жовтня о 11:14 до відділення поліції № 3 (м. Токмак) Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій  області звернувся 42-річний мешканець м. Токмак з повідомленням про те, що в період з 8 серпня по 13 жовтня з могили його рідних невідома особа викрала дві металеві секції оградки білого кольору. В ході проведених оперативно-розшукових заходів працівники сектору кримінальної поліції встановили особу зловмисника. Ним виявися місцевий житель, 1995 року народження, раніше засуджений, безробітний. Речові докази вилучені.
За даним фактом слідчим відділення поліції № 3 (м. Токмак) Пологівського районного відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст.  297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого). Тривають слідчі дії.
2 факти незаконної порубки дерев. Слідчими відкрито кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу). Ведеться досудове розслідування.
1 факт злочину у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. Слідчими відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Так, 11 жовтня під час відпрацювання території міста Пологи щодо виявлення незаконного обігу наркотичних засобів та речовин, оперуповноважений сектору кримінальної поліції Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області викрив 33-річного місцевого жителя. Останній поблизу вулиці Гастелло на покинутій території колишнього підприємства незаконно виготовляв наркотичний засіб опій ацетильований для власного використання без мети збуту. Речові докази вилучені та направлені до Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України для проведення експертизи.
За даним фактом дізнавачем Пологівського районного відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Тривають слідчі дії.
Крім цього, протягом звітного періоду слідчими оголошено про підозру у вчинені кримінального правопорушення 4 особам. До суду з обвинувальним актом скеровано 6 кримінальних проваджень.
Також працівниками відділу поліції за вказаний період виявлено 421 адміністративних правопорушень, по яким складено адміністративні протоколи, а саме: по лінії безпеки дорожнього руху – 344 протоколів, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 77 адміністративних протоколів.

Зокрема слід вказати, що за вищевказаний період поліцейськими складено 21 адміністративний протокол за ознаками ст. 130 КУпАП на 21 особу, що керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння; 36 протоколів за ознаками ст. 178 КУпАП на 36 осіб, які розпивали пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої у заборонених законом місцях; 28 протоколів за ознаками ст. 175-1 КУпАП на 28 осіб, які курили тютюнові вироби у заборонених місцях; 156 протоколів за ознаками ст. 44-3 КУпАП на 156 осіб, які порушили правила карантину; 5 протоколів за ознаками ст. 173-2 КУпАП на 5 осіб за вчинення насильства в сім’ї; 3 протоколи за ознаками ст. 184 КУпАП на 3 особи за невиконання батьківських обов’язків.

Пологівський відділ поліції нагадує мешканцям району про дотримання карантинних обмежень встановлених Кабінетом Міністрів України. Детально ознайомитися з обмеженнями зручно в інфографіці ВР України.

 

 За даними Пологівського районного відділу поліції