:

Довідка про стан оперативної обстановки на території Пологівського району за період з 19.07.2021 по 26.07.2021

вкл. .


 

У період з 19.07.2021 по 26.07.2021 до Пологівського районного відділу поліції надійшло 182 заяв і повідомлень від громадян, із яких 5 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).
4 факти крадіжки. Слідчими відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1, ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Ведуться слідчі дії.
1 факт грабежу. Слідчими відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Так, 25 липня о 14:53 до Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області звернувся мешканець села Пологи, 1962 року народження, із заявою про те, що цього ж дня близько о 14:40 невідома особа, з прилавку його магазину «Олімп», відкрито заволоділа продуктами харчування та горілчаними виробами. Завдяки вжитим заходам працівники сектору кримінальної поліції встановили, що кримінальне правопорушення скоїв місцевий житель, 1974 року народження, раніше не засуджений, безробітний. Речові докази вилучені. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Слідчі дії тривають.
Крім цього, протягом звітного періоду слідчими оголошено про підозру у вчинені кримінального правопорушення 7 особам. До суду з обвинувальним актом скеровано 5 кримінальних проваджень.
Також працівниками відділу поліції за вказаний період виявлено 71 адміністративне правопорушення, по яким складено адміністративні протоколи, а саме: по лінії безпеки дорожнього руху – 46 протоколів, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 25 адміністративних протоколів.
Зокрема слід вказати, що за вищевказаний період поліцейськими складено:
1 адміністративний протокол за ознаками ст. 130 КУпАП на 1 особу, що керувала транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння;
19 протоколів за ознаками ст. 44-3 КУпАП на 19 осіб, які порушили правила карантину;
1 протокол за ознаками ст. 184 КУпАП на 1 особу за невиконання батьківських обов’язків.
Пологівський відділ поліції нагадує мешканцям району про дотримання карантинних обмежень встановлених Кабінетом Міністрів України. Детально ознайомитися з обмеженнями зручно в інфографіці ВР України.

 

За даними Пологівського районного відділу поліції