:

Довідка про стан оперативної обстановки на території Пологівського району за період з 20.12.2021 по 26.12.2021

вкл. .


У період з 20.12.2021 по 26.12.2021 до Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області та підпорядкованих відділень поліції надійшло 534 заяв і повідомлень від громадян, із яких 30 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).
15 фактів крадіжок. Слідчими відкрито кримінальні провадження за ознаками ч. 1, ч. 2, ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Тривають досудові розслідування.
7 фактів шахрайства. Слідчим відкрито кримінальні провадження за ознаками ч. 1, ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Ведуться досудові розслідування.
8 фактів нанесення тілесних ушкоджень. Слідчими відкрито кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Один з випадків стався 25 грудня о 15:33 до Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області зі служби «102» надійшло повідомлення про напад на жінку по вулиці Ломоносова поблизу вагонного депо. По приїзду на місце події працівники сектору реагування патрульної поліції Пологівського РВП встановили, що нападник спричинив місцевій мешканці, 1969 року народження, легкі тілесні ушкодження та фізичну біль. По гарячим слідам правоохоронці встановили особу кривдника. Ним виявився 38-річний мешканець міста Пологи, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за злочини з корисливих мотивів. На момент спілкування з працівниками поліції нападник перебував у збудженому стані та поводив себе неадекватно.
За даним фактом дізнавачем Пологівського РВП ГУНП в Запорізькій області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження). Слідчі дії тривають.
Крім цього, протягом звітного періоду слідчими оголошено про підозру у вчинені кримінального правопорушення 15 особам. До суду з обвинувальним актом скеровано 30 кримінальних проваджень.
Також працівниками відділу поліції за вказаний період виявлено 288 адміністративних правопорушень, по яким складено адміністративні протоколи, а саме: по лінії безпеки дорожнього руху – 257 протоколів, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 31 адміністративних протоколів.
Зокрема слід вказати, що за вищевказаний період поліцейськими складено 13 адміністративних протоколів за ознаками ст. 130 КУпАП на 13 осіб, що керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння; 29 протоколів за ознаками ст. 178 КУпАП на 29 осіб, які розпивали пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої у заборонених законом місцях; 16 протоколів за ознаками ст. 175-1 КУпАП на 16 осіб, які курили тютюнові вироби у заборонених місцях; 3 протоколи за ознаками ч. 1 ст. 44-3 КУпАП на 3 фізичних осіб-підприємців за недотримання карантинних обмежень та 51 протокол за ознаками ч. 2 ст. 44-3 КУпАП на 51 особу, які порушили правила карантину; 4 протоколи за ознаками ст. 173-2 КУпАП на 4 осіб за вчинення насильства в сім’ї; 3 протоколи за ознаками ст. 184 КУпАП на 3 особи за невиконання батьківських обов’язків; 4 протоколи за ознаками ст. 156 КУпАП на 4 осіб за порушення правил торгівлі акцизними товарами; 3 протоколи за ознаками ст.164 КУпАП на 3 особи за порушення порядку провадження господарської діяльності.
Пологівський відділ поліції нагадує мешканцям району про дотримання карантинних обмежень встановлених Кабінетом Міністрів України. Детально ознайомитися з обмеженнями зручно в інфографіці ВР України.

 Бережіть себе та своїх близьких!

 За даними Пологівського районного відділу поліції