:

Довідка про стан оперативної обстановки на території Пологівського району за період з 24.05.2021 по 31.05.2021

вкл. .


У період з 24.05.2021 по 31.05.2021 до Пологівського відділу поліції надійшло 156 заяв і повідомлень від громадян, із яких 4 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).
4 фактів крадіжок. Слідчими відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 1, ч. 2, ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Один з випадків: 29 травня о 09:16 годині до Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області звернувся начальник охорони однієї з місцевих аграрних фірм та повідомив, що 29 травня близько 7:00 години ранку виявив крадіжку зерна зі складу. По прибуттю на місце події слідчо-оперативна група разом із дільничним офіцером поліції встановили, що зі складського приміщення агрофірми невідома особа, шляхом вільного доступу, скоїла крадіжку 46 кг зерна, чим завдала матеріальних збитків. В ході проведених оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особу крадія. Ним виявився працівник агрофірми, місцевий житель, 1984 року народження, раніше не засуджений. Речові докази вилучені. Слідчими відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Слідчі дії тривають.
Крім цього, протягом звітного періоду слідчими оголошено про підозру у вчинені кримінального правопорушення 3 особам. До суду з обвинувальним актом скеровано 5 кримінальних проваджень.
Також працівниками відділу поліції за вказаний період виявлено 83 адміністративних правопорушень, по яким складено адміністративні протоколи, а саме: по лінії безпеки дорожнього руху – 47 протоколів, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 36 адміністративних протоколів.
Зокрема слід вказати, що за вищевказаний період поліцейськими складено 3 адміністративних протоколів за ознаками ст. 130 КУпАП на 3 осіб, що керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, 9 протоколів за ознаками ст. 44-3 КУпАП на 9 осіб, які порушили правила карантину, 5 протоколів за ознаками ст. 173-2 КУпАП на 5 осіб, що вчиняли домашнє насильство.
Пологівський відділ поліції нагадує мешканцям району про дотримання карантинних обмежень встановлених Кабінетом Міністрів України. Детально ознайомитися з обмеженнями зручно в інфографіці ВР України.

За даними Пологівського районного відділу поліції