:

Довідка про стан оперативної обстановки на території Пологівського району за період з 25.10.2021 по 31.10.2021

вкл. .


У період з 25.10.2021 по 31.10.2021 до Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області та підпорядкованих відділень поліції надійшло 720 заяв і повідомлень від громадян, із яких 17 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).
10 фактів крадіжок. Слідчими відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1, ч. 2, ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Так, 30 жовтня до відділення поліції № 3 (м. Токмак) Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області від місцевої жительки, 1985 року народження, надійшло повідомлення про те, що в магазині № 55 невідома особа викрала мобільний телефон марки Samsung A30. В ході проведення оперативних заходів працівники сектору реагування патрульної поліції встановили особу крадія. Ним виявився безробітний 38-річний мешканець міста Токмак.
За даним фактом слідчим відділення поліції № 3 (м. Токмак) Пологівського районного відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Тривають слідчі дії.
2 факти шахрайства. Слідчими відкрито кримінальні провадження за ознаками ч. 1, ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Ведеться досудове розслідування.
3 факти злочину у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. Слідчими відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1, ч.2 ст. 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту). Триває досудове розслідування.
2 факти незаконної порубки дерев. Слідчими відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу). Так, 26 жовтня під час відпрацювання території обслуговування в лісосмузі поблизу смт. Комиш-Зоря дільничні офіцери поліції відділення поліції № 2 Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області виявили 31-річного місцевого жителя, який здійснював незаконну вирубку дерев роду «Акація». З місця події вилучено бензопилу та свіжо-спиляні дерева.
За даним фактом слідчим відділення поліції № 2 Пологівського районного відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.246 Кримінального кодексу України (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу). Ведеться досудове розслідування.
Крім цього, протягом звітного періоду слідчими оголошено про підозру у вчинені кримінального правопорушення 23 особам. До суду з обвинувальним актом скеровано 37 кримінальних проваджень.
Також працівниками відділу поліції за вказаний період виявлено 388 адміністративних правопорушень, по яким складено адміністративні протоколи, а саме: по лінії безпеки дорожнього руху – 289 протоколів, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 99 адміністративних протоколів.
Зокрема слід вказати, що за вищевказаний період поліцейськими складено 15 адміністративних протоколів за ознаками ст. 130 КУпАП на 15 осіб, що керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння; 37 протоколів за ознаками ст. 178 КУпАП на 37 осіб, які розпивали пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої у заборонених законом місцях; 33 протоколів за ознаками ст. 175-1 КУпАП на 33 осіб, які курили тютюнові вироби у заборонених місцях; 132 протокола за ознаками ст. 44-3 КУпАП на 132 осіб, які порушили правила карантину; 6 протоколів за ознаками ст. 173-2 КУпАП на 6 осіб за вчинення насильства в сім’ї.
Пологівський відділ поліції нагадує мешканцям району про дотримання карантинних обмежень встановлених Кабінетом Міністрів України. Детально ознайомитися з обмеженнями зручно в інфографіці ВР України. Бережіть себе та своїх близьких!

Бережіть себе та своїх близьких!

За даними Пологівського районного відділу поліції