:

Довідка про стан оперативної обстановки на території Пологівського району за період з 05.04.2021 по 12.04.2021

вкл. .

 

     У період з 05.04.2021 по 12.04.2021 до Пологівського відділу поліції надійшло 174 заяв і повідомлень від громадян, із яких 8 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).

     7 фактів крадіжок. Слідчими відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 185 та ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Один з випадків: працівниками сектору кримінальної поліції встановлено особу правопорушника, мешканця міста Пологи, 1992 року народження, який 02 березня 2021 року, маючи прямий злочинний умисел, направлений на таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно, поєднане із проникненням в житло, прийшов до огородженої території домоволодіння чоловіка, 1986 року народження, проліз через отвір у дерев’яному паркані переконавшись в тому, що його неправомірні дії залишаються непоміченими сторонніми особами здійснив крадіжку чужого майна. Слідчими відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Викрадене вилучено. Триває досудове розслідування.

     1 факт побоїв і мордування. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 126 Кримінального кодексу України (побої і мордування). Так, 10 квітня 2021 року о 16:27 до Пологівського РВП ГУНП в Запорізькій області зі служби «102» надійшло повідомлення від жінки, 1946 року народження, мешканки міста Пологи, про те, що 10.04.2021 її син, 1966 року народження, в стані алкогольного сп’яніння вчинив стосовно заявниці домашнє насильство. По прибуттю на місце події групи реагування патрульної поліції жінка написала заяву, в якій зазначила, що син систематично вчиняє насильство в сім’ї. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 126 Кримінального кодексу України (побої і мордування). Ведеться досудове розслідування.

     Крім цього, протягом звітного періоду слідчими оголошено про підозру у вчинені кримінального правопорушення 4 особам.

     До суду з обвинувальним актом скеровано 1 кримінальне провадження. А саме, 13 березня 2021 року до Пологівського РВП ГУНП в Запорізькій області зі служби «102» надійшло повідомлення від чоловіка, 1974 року народження, мешканця с. Новокарлівка про те, що в с. Інженерне в магазині його побили. Працівниками сектору реагування патрульної поліції особу кривдника встановлено. Ним виявився місцевий житель, 1967 року народження. Слідчим повідомлено про підозру особі правопорушнику та кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження) скероване до суду з обвинувальним актом.

     Також працівниками відділу поліції за вказаний період виявлено 78 адміністративних правопорушень по яким складено адміністративні протоколи, а саме: по лінії безпеки дорожнього руху – 47 протоколів, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 31 адміністративних протоколів.

     Зокрема слід вказати за вищевказаний період поліцейськими складено 4 адміністративних протоколи за ознаками ст. 130 КУпАП на 4 особи, що керувала транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. Також було складено 30 адміністративних протоколів за ознаками ст. 44-3 КУпАП на 30 осіб, які порушили правила карантину.

     Пологівський відділ поліції нагадує мешканцям району про дотримання карантинних заборон встановлених Кабінетом Міністрів України. Детально ознайомитися з обмеженнями зручно в інфографіці ВР України.

 

 

     За даними Пологівського відділу поліції