:

Герої не вмирають……

вкл. .


Напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у м. Пологи керівництвом району та міста, членами родин загиблих воїнів в АТО/ООС, військовослужбовцями, ветеранами війни, громадськістю відбулося покладання квітів до меморіалу «Герої не вмирають» та вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих воїнів в окупаційній війні.
До присутніх звернулися  голова Пологівської районної державної адміністрації Артур Крупський та Пологівський міський голова Юрій Коноваленко, які згадали ті страшні події 29 серпня 2014 року. Трагедія, в якій полягло 366 українських воїнів, 429 зазнали поранень, 158 зникли безвісти, 300 хлопців опинилися в полоні.Головою Пологівської райдержадміністрації Артуром Крупським та заступником голови Пологівської районної ради Володимиром Плевако було відвідано поховання загиблих воїнів – Артема Корнєва, Дмитра Шингура та Романа Соловйова. Героїв-земляків вшановано було хвилиною мовчання та покладено квіти.
Сьогодні у  День пам’яті захисників України  по усій країні приспущені Державні Прапори на спорудах органів влади, державних підприємств, установ і організацій та о 10:00 було  оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання на вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.