:

Голова Пологівської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Артур Крупський разом з офіцерами управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ здійснив робочу поїздку на прифронтові території.23 квітня 2024 року голова Пологівської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Артур Крупський разом з офіцерами управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ здійснив робочу поїздку на прифронтові території.


Під час поїздки Артур Крупський й військові поспілкувалися з керівниками громад, працівниками комунальних підприємств, аграрного сектору, цивільного захисту та мешканцями, які залишаються проживати у прифронтових населених пунктах. Були обговорені питання забезпечення життєдіяльності цивільного населення, що потерпають від ворожих артилерійських і авіаційних атак. Жителі наразі забезпечені ліками, медичними послугами, промисловими та продовольчими товарами.

Було проінспектовано роботу Пунктів Незламності і міської лікарні. Керівник району зустрівся з медичним персоналом та підтримав необхідність продовження роботи лікарні та надання медпослуг мешканцям громад.

Під час зустрічі розглянули кадрові питання, які стосуються працівників військових адміністрацій, комунальних підприємств, спеціальних служб цивільного захисту й дорожнього господарства та надані доручення підготувати листи звернення до районної військової адміністрації і органів влади вищого рівня задля вирішення цих питань у найкоротші терміни. Під час поїздки були визначені шляхи комунікацій між військовими, формуваннями цивільного захисту та місцевою владою.

Артур Крупський подякував аграріям, які і наразі працюють у прифронтових громадах і продовжують допомагати місцевим мешканцям.

Вклоняємося перед мужністю військовослужбовців сил оборони, які цілодобово захищають рубежі нашого району, області та країни!
Голова Пологівської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Артур Крупський передав потужну помпу для забору води до Пологівського районного управління ДСНС для підрозділів, які виконують завдання на території активних бойових дій.

Помпа є необхідною для населення, яке проживає у важких умовах, де зазнали пошкоджень чи руйнувань об’єкти централізованого водопостачання.

Артур Крупський та керівник районного управління ДСНС Юрій Голінько подякували міжнародним партнерам благодійного фонду «ГРАНАТ» Лужіносу Дмітрійсу, Пасьонеку Аркадіушу й координатору гуманітарної допомоги громадської організації «Міський центр допомоги» Миколі Піддубному завдяки яким було доставлено та передано прилад.