:

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух проінспектував роботу закладів охорони здоров’я Токмацької міської ради

вкл. .


12.08.2021  Токмацьку міську територіальну громаду з робочим візитом відвідали голова облдержадміністрації Олександр Старух, керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський. В ході візиту посадовці зустрілися  з міським головою Ігорем Котелевським, його заступницею Наталією Мамчак, радником  міського голови Андрієм Корнієнком  та директором КП «Токмацька БЛІЛ» Віталієм Пасєвіним та оглянули об’єкт Великого будівництва, а саме ознайомилися з проведенням реконструкції приміщення відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги.
Також  очільники області та району відвідали пункт вакцинації  у Токмацькому центрі первинної медико-санітарної допомоги по вул. Центральній.  Заступник директора з економічних питань Юлія Корнієнко ознайомила з ходом вакцинації в громаді. Незабаром у Токмаку запрацює субрегіональний склад для зберігання вакцин проти COVID-19, де наразі триває ремонт приміщення. Запрацювати він має вже у цьому місяці, що дозволить створити більш сприятливі умови для зберігання і транспортування вакцин, які вимагають дотримання холодового ланцюга, а також більш оперативно доставляти їх до громад.
Проте показники вакцинації населення Токмацької громади залишаються низькими. У зв’язку з цим керівниками області та району було рекомендовано провести роз’яснювальну роботу медичними працівниками серед населення щодо необхідності проведення вакцинації від COVID-19. Також наголошено, що до нового навчального року токмацькі освітяни мають бути максимально підготовлені та зробити щеплення аби мінімізувати всі ризики та нормально розпочати новий навчальний рік.