:
Повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації «Детальний план території, розташованої за межами населених пунктів Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області, для розміщення асфальтобетонної установки ДС-168» та звіту про стратегічну екологічну оцінку
 
  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту
Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» на розгляд громадськості виноситься проект містобудівної документації «Детальний план території, розташованої за межами населених пунктів Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області, для розміщення асфальтобетонної установки ДС-168» та звіт про стратегічну екологічну оцінку.
Підставою для виконання містобудівної документації є розпорядження Пологівської районної державної адміністрації Запорізької областівід 27.10.2017 № 376 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території, розташованої за межами населених пунктів Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області, для розміщення асфальтобетонної установки ДС-168», та завдання на розробку містобудівної документації.
Метою розробки містобудівної документації є:
1.Виконаннямістобудівної документації «Детальний план території, розташованої за межами населених пунктів Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області, для розміщення асфальтобетонної установки ДС-168» згіднозавдання на розробку містобудівної документації.
  1. Урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування, забудови та іншого використання території з дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного та іншого законодавства.
  2. Зміна цільового призначення с 16.00 Землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) Землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель,які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на 12.04 Землі транспорту (для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства).
  3. Уточнення планувальної структури і функціонального призначення окремої території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації.
  4. Виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території.
  5. Визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами.
7.Визначення містобудівних умов та обмежень.
 
  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування
Пологівська районна державна адміністрація Запорізької області.
 
  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а)  дата початку та строки здійснення процедури
Громадське обговорення починається з 30 квітня 2021 року до 15 травня 2021 року включно.
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)
Пропозиції (зауваження) надаються безпосередньо до Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області,70600, Запорізька обл., Пологівський район, м. Пологи, вул. Єдності, буд. 32, тел./факс: (06165) 2-26-20, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Пропозиції подаються в письмовій формі та/або усній формі під час громадських слухань.
Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання та із особистим підписом.
Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.
в) дата, час і місие проведення запланованих громадських слуханьразі проведення)
Громадські слухання заплановано на 10.00 год. 20 травня 2021 року у приміщенні Кінсько-Роздорівського старостинського округу Воскресенської сільської ради Запорізької області, 70651, Запорізька область Пологівський район, с. Кінські Роздори, вул. Бердянська, 50.
Дата проведення громадських слухань може бути перенесена з урахування карантинних заходів.
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічнуекологічну оцінку та екологічною інформацією. у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування
Пологівська районна державна адміністрація Запорізької області, 70600, Запорізька обл., Пологівський район, м. Пологи, вул. Єдності, буд. 32, тел./факс: (06165) 2-26-20, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контактна особа: Шмаровоз Юрій Миколайович, тел. 066-236-62-56.
З матеріалами містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, розділом «Охорона навколишнього природного середовища» можнаознайомитися на офіційному вебсайті Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області, за посиланням: https://pologyrda.gov.ua/mistobudivna-dokumentatsiia/na-obhovorenni.html.
Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується містобудівної документації «Детальний план території, розташованої за межами населених пунктів Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області, для розміщення асфальтобетонної установки ДС-168» знаходиться у Департаменті охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації та Департаменті захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації.
г) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій
Пологівська районна державна адміністрація Запорізької області, 70600, Запорізька обл., Пологівський р-н, м. Пологи, вул. Єдності, буд. 32, тел./факс: (06165) 2-26-20, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Зауваження та пропозиції до проекту містобудівної документації «Детальний план території, розташованої за межами населених пунктів Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області, для розміщення асфальтобетонної установки ДС-168» та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 29 квітня 2021 року включно до Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області, 70600, Запорізька обл., Пологівський р-н, м. Пологи, вул. Єдності, буд. 32, або на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Пропозиції подаються в письмовій формі та/або усній формі під час громадських слухань.
Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом.
Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.
д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування
Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації:
69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164.
Департаменті захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації:
69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164.
 
  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування
Транскордонні консультації в рамках зазначеної стратегічної екологічної оцінки не проводяться.