:

Повідомленя про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації «Детальний план території, розташованої за межами населених пунктів Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області, для розміщення асфальтобетонної установки ДС-168»

        Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:
Відповідно до статті  21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні» на розгляд громадськості виноситься проект містобудівної документації проекту містобудівної документації «Детальний план території, розташованої за межами населених пунктів Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області, для розміщення асфальтобетонної установки ДС-168».
         Метою розробки містобудівної документації є:
1.Виконання детального плану території, розташованої за межами населених пунктів Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області, для розміщення асфальтобетонної установки ДС-168 згідно завдання на розробку містобудівної документації.
  1. Урахування державних, громадських і приватних інтересів під час планування, забудови та іншого використання території з дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного та іншого законодавства.
  2. Визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення об'єкта будівництва.
  3. Визначення містобудівних умов та обмежень.
Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», у складі містобудівної документації, звітом про стратегічну екологічну оцінку для проєктів містобудівної документації є розділ «Охорона навколишнього природного середовища».
В рамках процедури стратегічної екологічної оцінки Пологівською районною державною адміністрацією Запорізької  області було направлено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації та Департаменту захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації та отримано відповідно листи  від 11.01.2021 № 0031/03-04 та 04.01.2021              № 818/05.
Проєкт  детального  плану  території  складається із текстових та графічних матеріалів, відповідно до вимог ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад  та зміст  детального плану території».
             
Основні техніко-економічні показники

Найменування показника

Одиниця виміру

Значення показників

Існуючий стан

Етап на 7 років

Етап на 20 років

Площа території проектування

га

446,8600

446,8600

446,8600

Площа території ділянки (кадастровий номер 2324282400:08:008:0003)

га

7.1999

7.1999

7.1999

Площа твердого покриття

га

-

3,0600

3,0600

Кількість робітників

чол.

-

15

15

Номінальна потужність асфальтозмішувальної установки ДС-168

т/год

-

60

60

Річний термін роботи

год.

-

556

556

Річна потужність

т

-

38000

38000

  1. Відомості про замовника та розробника проєкту містобудівної документації та підстава щодо його розроблення.
        Замовник: Пологівська районна державна адміністрація Запорізької області, 70600, Запорізька область, Пологівський район, м. Пологи, вул. Єдності,  32.
Розробник: ТОВ «Інститут Ефективних Технологій - Сателіт», 69041, м. Запоріжжя, вул.  Кремлівська, 65/ 55.
Головний архітектор проєкту: Голощапов Євгеній Миколайович, кваліфікаційний сертифікат архітектора «Розроблення містобудівної документації» серія АА№ 003226 від 15.07.2016.
Підставою для виконання містобудівної документації є розпорядження голови Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області про надання дозволу на розроблення детального плану території від 27.10.2017 № 376, а також завдання на розробку  містобудівної документації «Детальний план території, розташованої за межами населених пунктів Воскресенської сільської ради Пологівського району Запорізької області, для розміщення асфальтобетонної установки ДС-168».
  1. Інформація про місце і строки ознайомлення з проєктом містобудівної документації, пояснювальною запискою, розділом «Охорона навколишнього природного середовища», який розроблено у складі проєкту містобудівної документації, та одночасно, є звітом про стратегічну екологічну оцінку.
З матеріалами детального плану території: пояснювальною запискою, графічними матеріалами, розділом проєкту - «Охорона навколишнього природного середовища» можна ознайомитися  у  кабінеті   начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Пологівської райдержадміністрації, за адресою: 70600, Запорізька область, Пологівський район, м. Пологи, вул. Єдності,  32 , (кабінет № 215) та  офіційному вебсайті Пологівської райдержадміністрації: pologyrda.gov.ua, у закладці: «МІСТОБУДІВНА ДОКУМЕНТАЦІЯ – на обговоренні».
  1. Інформація про посадову особу замовника містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій, та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції та зауваження.
Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій до детального плану – начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Пологівської райдержадміністрації, головний архітектор району – Шмаровоз Юрій Миколайович.

Пропозиції та/або зауваження  надаються  безпосередньо до Пологівської районної державної адміністрації, за адресою:
70600, Запорізька область, Пологівський район, м. Пологи, вул. Єдності, 32, або на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Пропозиції  та зауваження  подаються у письмовій формі та/або усній формі під час проведення громадських слухань:
фізичними особами: із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, за особистим підписом;
юридичними особами:  із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи, за підписом керівника або уповноваженої особи.
Анонімні пропозиції та зауваження не розглядаються.
  1. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.
Початок терміну подання пропозицій  або зауважень до проєкту детального плану – з  01.02.2021  року.
Кінцевий термін завершення розгляду пропозицій або зауважень до проєкту детального плану  -  01.03.2021 року, включно.

6.1. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань.
Громадські слухання заплановано на 05.03.2021 року у приміщенні Пологівської  районної  державної адміністрації Запорізької області, за адресою: 70600, Запорізька область, Пологівський район, м. Пологи, вул. Єдності, 32, зала засідань, 3 поверх.
  1. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, прилюдне експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо).
Заплановані інформаційні заходи відбудуться за адресою: 70600, Запорізька обл., Пологівський район,  м. Пологи, вул. Єдності, 32, зала засідань, 3 поверх.
Дату проведення  громадських слухань може бути перенесено,  у зв’язку із можливим  карантинним обмеженням.