:

Відбулося засідання Пологівської районної координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства

вкл. .


19.11.2021 за участю голови райдержадміністрації Артура Крупського відбулося засідання Пологівської районної координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Семененко поінформувала про реформування системи соціального захисту населення. З інформацією про обмежувальні протиепідемічні заходи  членів ради ознайомила виконуюча обов’язки начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації  Валентина Кривенко. Учасників засідання цікавили питання соціальних виплат та забезпечення соціальних гарантій учасникам бойових дій, стан проходження вакцинації в районі тощо. Доповідачі відповіли на запитання, Артур Крупський надав детальні роз’яснення щодо діючих державних та районних  соціальних програм, інформацію щодо проходження вакцинації в районі. Члени ради порушили також питання щодо відновлення «Центру обслуговування з клієнтами» ПАТ «Запоріжгаз» та проблеми з платіжками за газ, про роботу правоохоронних органів щодо захисту прав громадян тощо. 
Представники громадськості віддалених територій мали можливість взяти участь у засіданні засобами програмного середовища ZOOM.

По закінченню засідання голова райдержадміністрації  подякував членам Координаційної ради за участь у засіданні, висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю та побажав присутнім всього найкращого.