:

Кадрові призначення

вкл. .


08.09.2021 в залі засідань районної ради відбулося представлення начальника Пологівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковника Ігоря Валєєва. Також було представлено начальників відділень центру, які знаходяться в смт.Більмак, м.Оріхів, м.Токмак, м.Гуляйполе. Представив новопризначених керівників заступник Запорізького територіального центру комплектування та соцільної підтримки -полковник Олександр Мойко. 
      Участь у заході взяли голова РДА Артур Крупський, голова райради Сергій Калашник, міські, сільські, селищні голови району,т.в.о начальника Пологівського МРВ УСБУ, керівник Пологівської окружної прокуратури, начальник Пологівського РУ ГУ ДСНС, заступник командира ВЧ А7282.
       Голова райдержадміністрації Артур Крупський привітав новопризначених керівників та побажав плідної праці на відповідальних посадах, а також наголосив на подальшій взаємодії центру, відділів з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Очільник району вкотре звернувся до керівників територіальних громад району з проханням розробити та прийняти місцеві програму "Призовна дільниця" та програму територіальної оборони. Окремо Артур Крупський зупинився на основних положеннях нового Закону України "Про основи національного спротиву".