:

Капітальний ремонт двох ділянок автодороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ

вкл. .


Велике Будівництво: на автодорозі міжнародного значення М-14 стартували роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття.
Наразі, в Бердянському районі продовжуються роботи з капітального ремонту двох ділянок автодороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на м. Таганрог), загальною протяжністю 24,1 км. Роботи було розпочато у липні місяці поточного року.
Станом на 14 вересня 2021р., розпочато роботи з влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття з ЩМА-20.
Що вже виконано:
Фрезерування існуючого покриття - 22,9 км;
Регенерація шарів основи – 17,8 км;
Влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття – 16,6 км;
Влаштування верхнього шару покриття ЩМА-20 – 1,0 км.
Ділянки ремонту: км 580+000 – км 592+000 та км 592+000 – км604+086.
Крім того, в рамках капітального ремонту, продовжується ремонт двох мостів, на км 599+522 та км 599+850, які проходять через струмок р. Зелена в с. Червоне Поле, Бердянського району.
Знайти на google maps: https://cutt.ly/3QSMeaZ
Підрядник: ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком».
Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій та лабораторія Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.
Шановні водії! Відповідно до виконання робіт з капітального ремонту рух громадського автотранспорту здійснюється у реверсному режимі.
Будьте уважними в місцях проведення робіт - дотримуватись швидкісного режиму та звертайте увагу на попереджувальні знаки.
Внаслідок капітального ремонту будуть поліпшені транспортно-експлуатаційні показники дороги відповідно до сучасних навантажень, що покращить умови руху дорожніх транспортних засобів, знизиться собівартість перевезень вантажів та пасажирів і час перебування їх у дорозі, буде підвищена безпека та зручність руху.