:

Мешканці Пологівської та Оріхівської громад відзначають 78-у річницю визволення території від нацистських загарбників

вкл. .


17.08.2021 на території Пологівської та Оріхівської громад відбулися урочисті заходи з відзначення 78-ї річниці визволення від нацистських загарбників.
78 років минуло з тих жахливих часів, коли наші співвітчизники у небаченому і жорстокому вирі бурхливих подій Другої світової війни звільнили ці території.         Голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський разом з Оріхівським міським головою Анатолієм Хворостяновим взяли участь в урочистих заходах на Братській могилі загиблим воїнам у м.Оріхів.
Артур Крупський у своєму виступі висловив слова подяки за героїзм ветеранам Другої світової війни та учасникам бойових дій на сході країни.
Відбулося покладання квітів до меморіалу та вшанування загиблих воїнів хвилиною мовчання.
Цього ж дня відбулися урочисті заходи святкування річниці визволення території Пологівської громади, які розпочалися ходою за участю заступника голови Пологівської райдержадміністрації Андрія Клименка, голови Пологівської районної ради Сергія Калашника, Пологівського міського голови Юрія Коноваленка, голови ради Пологівської міської організації ветеранів України Таїсії Ткач, ветеранів, учасників АТО/ООС, представників установ, організацій та громадськості міста.
На Братській могилі воїнів, які загинули в Другій світовій війні Андрій Клименко привітав усіх присутніх із визначною датою, яка символізує повернення миру та перемогу над нацистською окупацією.
Очільники району та міста поклали квіти до Братської могили та вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів.

По завершенні заходу, заступник голови Пологівської райдержадміністрації Андрій Клименко та голова Пологівської районної ради Сергій Калашник відвідали ветеранів Другої світової війни Лінника Федора Тимофійовича та Галибу Андрія Петровича, подякувавши їм за мужність, героїзм та мирне небо над Пологівщиною. А також вручили їм продуктові набори.