:

Молочанська міська військова адміністрація передала автівку на фронтМолочанська міська військова адміністрація здійснила закупівлю транспортного засобу типу «Пікап» за відповідними запитами військової частини Національної гвардії України, яка наразі боронить рубежі Пологівського району.

Завдяки спільній роботі з обласною військовою адміністрацією ця процедура нарешті завершилася, і 18 квітня 2024 року громада передала автівку на фронт для виконання бойових задач.

Голова Пологівської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Артур Крупський впевнений, що цей автомобіль – це ще один крок, який наближає нашу Перемогу, й такі дії мають важливе значення, адже даний тип автівки добре зарекомендував себе в умовах сучасної війни. Це не тільки транспорт для військового особового складу, а й ще технологічна платформа для виконання спеціальних завдань.

Керівник Молочанської міської військової адміністрації Ірина Липка зазначила, що у цій автівці є частинка енергетики кожного мешканця територіальної громади.

Дякуємо нашим захисникам та захисницям за внесення великого вкладу та бажаємо воїнам залишатися живими, неушкодженими й якомога скоріше повернутися до власних домівок! Разом до Перемоги! Слава Україні!