:

Моніторинг вакцинації населення на територіях району

вкл. .


Заступник голови райдержадміністрації Людмила РЯБОВОЛ та начальник відділу цивільного захисту населення Валерій ПАВЕЛЬКО з робочим візитом відвідали Гуляйпільську міську, Воздвижівську та Малинівську сільські ради.
З Малинівським сільським головою Володимиром ШИШОМ та його заступницею Іриною РЯБОВОЮ  було розглянуто питання  щодо стану вакцинації населення, зокрема, працівників закладів освіти, організації роботи пункту вакцинації та  обговорені пропозиції щодо покращення цієї роботи. Станом на 11.11.2021 на території ради вакциновано 917 осіб, що складає 52% від фактично проживаючого населення.
На території Воздвижівської сільської ради голова громади Віктор ТЮТЮННИК ознайомив представників райдержадміністрації з ходом реконструкції медичної амбулаторії сімейної практики. Заступником голови спільно з керівництвом сільської ради проведено нараду та надані пропозиції щодо активізації стану вакцинації населення, адже рівень вакцинації на території ради найнижчий в районі і складає 21% від фактичної кількості населення.
Під час зустрічі з Гуляйпільським міським головою Сергієм ЯРМАКОМ обговорені питання роботи мобільної бригади з вакцинації, проходження вакцинації працівниками закладів освіти та подальший режим їх роботи.
Людмила РЯБОВОЛ ознайомилася з роботою Гуляйпільського центру первинної медико-санітарної допомоги та обговорила з головним лікарем Максимом ВОЙТЮКОМ питання проведення вакцинації населення, зокрема взаємодію з Малинівською та Воздвижівською сільськими радами, територія яких обслуговується Гуляйпільським ЦПМСД. Головний лікар завірив, що співпраця з громадами є плідною і забезпечує на сьогодні виконання поставлених завдань.