:

На маршрутному транспорті тривають рейдові перевірки з дотримання протиепідемічних заходів

вкл. .


З метою недопущення поширення коронавірусу  з 05.11.2021 в районі діють мобільні групи з дотримання   громадянами і суб’єктами господарювання карантинних обмежень.
11.11.2021 було проведено рейдову перевірку маршрутного автобусного  транспорту на автостанції м. Пологи. До складу робочої групи ввійшли  заступник начальника Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації Денис Колесніченко, провідний інспектор відділу моніторингу пасажирських перевезень Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації Вахтанг Кахадзе, начальник відділу Пологівського районного управління Держпродспоживслужби Анатолій Трусов, в.о.начальника відділу економічного та агропромислового розвитку і захисту довкілля райдержадміністрації Віктор Чумаченко та працівники Управління патрульної поліції у Запорізькій області.
Під час контролю встановлено, що дезінфекція салонів пасажирських автобусів проводиться згідно з графіками, а кожен водій забезпечений індивідуальними засобами захисту. Перевізникам надано рекомендації щодо посилення контролю за перевезенням пасажирів в захисних масках та проведення дезінфекції робочої зони не менше ніж три рази на день.
Поліцейські наголошують, що за відсутність  маски у громадському транспорті несе відповідальність і водій, і сам пасажир. Тож закликають піклуватися про власне здоров’я та дотримуватись протиепідемічних норм.