:

На території Пологівського району пройшли заходи вшанування річниці Чорнобильської трагедії

вкл. .


На території району пройшли заходи щодо гідного шанування 35-х роковин Чорнобильської трагедії, подвигу учасників ліквідації наслідків аварії.  Відлуння цієї трагедії ми чуємо і донині. З гордістю та шаною згадуємо героїчний подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС, наших співвітчизників, які першими вступили в нерівний двобій із цією жорстокою зброєю, яка здатна вмить буквально випалити усе живе.  Певна необізнаність та непоінформованість ліквідаторів про катастрофічні наслідки радіаційного випромінювання для людського здоров`я стали фатальними для багатьох з них. Але це не зупинило наших військових, медиків, правоохоронців першими прийняти на себе цей страшний вогонь небезпеки іноді – ціною власного життя.   
Заступник голови Пологівської райдержадміністрації Юлія Симоненко вручила відзнаки обласної державної адміністрації учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
Представники місцевих рад, районної державної адміністрації, громадськість, з дотриманням карантинних норм відвідали учасників та подякували за подвиг, поклали квіти до пам*ятних знаків, вшанували пам`ять героїв, що віддали своє життя у боротьбі з цією техногенною катастрофою.