:

Наполеглива праця та вміле господарювання – основа аграріїв Пологівщини

вкл. .


За традицією, коли вже зібрано урожай, зорано ріллю – до нас приходить свято любові до рідної землі і великої поваги до тих, хто нас годує. Хлібороби Пологівщини завдяки кропіткій самовідданій праці, зробили вагомий внесок у цьогорічний запорізький каравай і отримали найвищий вал ранніх зернових культур, який склав 683714 тис. тонн. при середній урожайності 36,2 ц/га.
По валовому збору  наш район  посідає 1-е місце  в  області,  в тому числі і по намолоту озимої пшениці,  що складає  - 563603 тис. тонн при середній урожайності – 37,3 ц/га.
Зібраний врожай повністю забезпечує потреби району в продовольчому та посівному матеріалу.
Однією з найбільших рентабельних культур в нашому районі є соняшник. Сільгосппідприємства району з року в рік  отримують один з   найбільших валів насіння соняшнику в області.
В цьому році намолочено  270807 тис. тонн насіння соняшнику  при середній урожайності 21,7 ц/га. це найвищий вал та урожайність  серед районів області.
Завдяки старанній праці механізаторів, спеціалістів сільськогосподарських та фермерських господарств, дотриманні технології вирощування зернових культур та соняшнику, запровадження нових сортів та гібридів наш район  з кожним роком збільшує валове виробництво зерна та соняшнику.
Хліборобами району було вчасно підготовлено поля до посіву озимих культур під урожай 2021 року. Планувалося посіяти близько 186750 тис.га озимих. Нажаль погода внесла свої корективи. Всього посіяно  175550 тис.га озимих, що складає 94% від запланованого.
Всі ми сподіваємося на сприятливі погодні умови взимку, які будуть сприяти в отримані гарного врожаю.
Всім відомо як сьогодні нелегко працювати на землі. Але лише завдяки наполегливій праці та вмілому господарюванні досягнення в сільському господарстві останніх років стають загально визнаними. Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є хліб і до хліба.

Відділ економічного та агропромислового розвитку і захисту довкілля
Пологівської райдержадміністрації