:

Нарада з керівниками правоохоронних органів

вкл. .


        29.10.2021 під головуванням голови райдержадміністрації Артура Крупського відбулася нарада з правоохоронними органами за участю Володимира Беленка, начальника Запорізького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, Мормуля Андрія, старшого оперуповноваженого Запорізького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, Маркова Ігоря, керівника Пологівської окружної прокуратури, та представників органів місцевого самоврядування.
        На нараді було розглянуто питання щодо налагодження ефективної взаємодії та координації правоохоронних органів з керівниками міських, селищних, сільських рад, реагування на незаконні дії працівників поліції, протидія незаконній вирубці полезахисних лісосмуг, протидія торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами без ліцензії та без марок акцизного податку, виявлення та закриття нелегальних пунктів прийому металобрухту тощо.
     
       Також, голова райдержадміністрації закликав до соціальної відповідальності та звернув увагу на необхідність налагодження ефективної взаємодії, посилення контролю з боку правоохоронних органів, аби не допустити вчинення кримінальних правопорушень на території Пологівського району.
  
        За підсумками наради було визначено низку конкретних організаційно-практичних заходів, спрямованих на забезпечення ефективної боротьби зі злочинністю та поставлені завдання для виконання. Керівники висловили сподівання, що спільна та плідна подальша співпраця надасть позитивні результати.