:

Новітні цифрові рентген-апарати для Пологівської та Токмацької лікарень

вкл. .


У рамках проєкту «Велике будівництво» систематично проводиться оновлення медичного обладнання лікарень інтенсивного лікування в  м.Пологи та м.Токмаку.         За ініціативи Президента України Володимира Зеленського та програм Уряду здійснюється планова робота щодо забезпечення закладів охорони здоров’я  всім необхідним для підвищення якості надання медичних послуг.
         06.05.2021 було завезено цифрові рентген-апарати  Calypso FMTOes до Пологівської та Токмацької лікарень інтенсивного лікування.
         У передачі медичного обладнання лікарням брали участь голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський, Пологівський міський голова Юрій Коноваленко, головний лікар Пологівської БЛІЛ Роман Кравченко, Токмацький міський голова Ігор Котелевський, головний лікар Токмацької БЛІЛ Віталій Пасивін та їх заступники .
         Як зазначив голова Пологівської РДА Артур Крупський, діагностичні відділення лікарень оснащуються сучасним медичним обладнанням, що значною мірою допомагає в ефективному лікуванні людей та збереженні життя пацієнтів.
         За словами головних лікарів  цифровий рентген-апарат є довгоочікуваним та найнеобхіднішим апаратом на сьогоднішній день в часи пандемії. Після отримання ліцензії на використання апарату фахівці лікарень вже розпочнуть діагностування.  
         Одночасно, заступниками голови Пологівської райдержадміністрації Андрієм Клименком та Людмилою Гончар  було проведено огляд реконструкції відділення екстреної невідкладної медичної допомоги Токмацької БЛІЛ. Ремонтні роботи проводяться в рамках проєкту «Велике будівництво». За словами керівництва лікарні реконструкція завершиться в лютому 2022 році.